Горді за українських виробників: Аqua Тherm Київ-2017

У Києві проходить 19-я Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів.

Міжнародний виставковий центр – сучасна виставкова площадка зі зручною інфраструктурою та всіма необхідними сервісами для створення і проведення успішних професійних подій міжнародного рівня.

“Аква-Терм Київ” – унікальна чітко сегментована галузева подія для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якій репрезентовано інноваційні системні рішення для для кожного сектора.

Особливо радує те, що серед учасників виставки (а всього 523 компанії) переважна більшість – це наші, українські виробники, і таких приблизно понад 70%.

У заходах також беруть участь компанії з таких країн, як Австрія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Італія, Китай, Латвія, Литва, Люксембург, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Узбекистан і Франція.

І звісно ж, особливо приємно було зустріти на виставці земляків з Донбасу, які так само завзято працюють і звикли розраховувати тільки на власні сили. Приємна дівчина з Луганська роздає рекламну продукцію, а її колеги – донетчани та луганчани, демонструють продукцію київської компанії ВudМag.ua.

Всім їм довелося пройти крізь непрості випробування окупацією та війною, але вони не зрадили Україну, і зараз взялися освоювати нові напрями у вітчизняному виробництві:

– Ми пропонуємо сонячні панелі, енергозберігаючі лампи, – каже Олександр Стариков, проект менеджер компанії.

Я роздивляюся продукцію, але, як це трапляється в усіх переселенців, у нас від цієї зустрічі своя, особлива радість: тема розмови плавно переходе до питань, коли і як виїжджали, хто і в якому районі раніше жили, чи не були сусідами та коли востаннє навідувалися додому. Олександру, фаховому інженеру, дуже довго не вдавалося знайти роботу, допоки він не наважився спробувати свої сили в абсолютно новій для себе галузі.

– Ще пропонуємо покриття для підлоги, – ось, наприклад, нашу продукцію було використано під час підготовки до заходів цього виставкового центру.

Також, крім сонячних панелей у компанії можна придбати обладнання для освітлення й електроінсталяції, водопостачання і опалення, вентиляції, теплове і насосне обладнання, будівельні матеріали, кондиціонери, побутову техніку, а ще вартий уваги дуже красивий і якісний штучний газон.

Сонячні панелі.

І сонячні колектори.

Провідні світові бренди щорічно вибирають виставку “Аква-Терм Київ” для виведення на ринок нових продуктів і рішень.

При цьому 96% учасників вважають цей індустріальний форум найбільш ефективним з позиції ROI.

Щорічно у межах виставки проходить більше 20 заходів і презентацій, які відвідують не менше 3 000 спеціалістів галузі, з яких 88% відповідальні або впливають на прийняття рішень, половина – власники, директори та баєри, що представляють підприємства з усіх регіонів України.

Саме на “Аква-Терм Київ” відвідувачі першими отримують цінові пропозиції на весь майбутній сезон.

Ірина Кременовська