Демонтаж кремлівського антиукраїнського фронту

Стан справ. Московією заздалегідь сформований антиукраїнський і антидержавний фронт із залученням шовіністів Угорщини, Румунії, Чехії, Польщі, Молдови на випадок реалізації Україною власної суб’єктності в усіх сферах життя.

 

Ключова проблема. Засилля шовіністичної ідеології в головах значної частини громадян країн-сусідів України.

 

Суть шовіністичних поглядів громадян сусідніх країн. України, її держави, її мови, культури, історії та в цілому народу не існувало і не існує. Як держава і суспільство вона має якнайшвидше припинити своє існування.

 

Умови, які сприяють засиллю шовінізму в Україні. Систематичне намагання окупувати всі гілки влади в Україні шовіністами із зазначених країн, насамперед в прикордонних областях. Це ж стосується всіх закладів науки освіти, культури, охорони здоров’я.

 

Роль спецслужб сусідніх держав в антиукраїнській діяльності. Щоденна розвідувально-підривна діяльність з використанням впливових осіб – носіїв шовіністичної ідеології, насамперед в СБУ, СЗР, ГПУ, МВС та ін. правоохоронних структурах.

 

Роль СБУ. Повна невідповідність дій відносно стану реальних загроз українській державності з боку спецслужб сусідніх держав.

 

Вірогідні дії спецслужб сусідніх держав проти України. Завчасне створення розвідувально-бойових груп на території України із числа українців московинського, угорського, румунського та ін. походження. Їх метою у визначений урядами сусідніх держав час є захоплення адміністративних споруд та об’єктів життєдіяльності для сепарації України, розгортання хаосу та бунтів.

 

Докази завчасного залучення спецслужбами сусідніх держав шовіністів із України. Повне засилля в органах влади АРК, Донецької та Луганської областей, депутатів Верховної Ради, обласної і місцевих рад, а також членів уряду, які розгорнули антидержавні партійні структури «Опозиційний блок», «Партія регіонів» при масовій підтримці Московської православної церкви сприяли дружній зустрічі озброєних окупантів з Московії.

 

Наукове дослідження доказів шовіністичної діяльності сусідніх держав на українських землях. Праці Я. Дашкевича, С. Плохія, І. Гірича та ін.

 

Дії європейських політиків в умовах попередньої окупації України сусідніми державами. Абсолютна байдужість до захоплення українських територій і терору до українців.

 

Сучасні дії країн ЄС та США. Повна байдужість відносно антиукраїнських дій шовіністів сусідніх держав і повна невідповідність дій реальним загрозам українській державі.

 

Потреби країн ЄС, України, США. Розвал антиукраїнського шовіністичного фронту із залученням європейських держав і перехід на рішучий захист української державності.

 

 

Дії громадян України:

 

  1. Розгортання інформаційних і гуманітарних проектів в усіх країнах світу з розкриття сутності шовіністичної ідеології і дій сусідніх держав та шляхів їх нейтралізації.
  2. Активне розгортання успішного українського державотворення за стандартами Франції.
  3. Розгортання широкомасштабного тиску Світового конгресу українців на уряди США, Німеччини, Франції по реальній підтримці української державності.
  4. Підготовка науково-експертним середовищем правок до Закону України «Про освіту», який би впровадив досвід Франції в науково-освітній сфері.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

  1. Приведення законодавчо-нормативної бази та стану спроможності всіх органів влади і державних закладів до стану незворотності українського державотворення та механізмів убезпечення України від системних невдач.
  2. Створення дієвого фронту ключових держав світу по незворотному і успішному захисту української державності.
  3. Очищення всіх владних структур, державних закладів від шовіністів будь-якого гантунку.

 

Дії міжнародної спільноти:

 

  1. Демонтаж реальними діями антиукраїнського і антидержавного шовіністичного фронту.
  2. Документування вірогідної співпраці та координації спецслужб Московії із країнами сусідами України по розвалу ЄС та демонтажу української державності.
  3. Реалізація в Україні «Плану Маршала» по розбудові високотехнологічної економіки України, яка забезпечує високим рівнем багатства захист від шовіністів будь-яких країн.

 

Олександр Корнійчук