Дитячий табір “Світлячок” наповнюється життям

Прибувають перші діти, та одразу вони занурюються в аромати соснового лісу, в атмосферу любові й турботи. Вже четвертий рік поспіль волонтери організовують літній відпочинок і заходи щодо оздоровлення дітей із прифронтових міст Донбасу та сімей загиблих українських воїнів.

 

 

Приймаємо першу зміну дітей: до їх прибуття все прибрали, відмили, полагодили, навели лад на кількох гектарах території табору в Святогірському лісі.

 

 

У дітей тепер шикарні умови – басейн, їдальня, ліс, затишні кімнати.

 

 

Три місяці тому ми закупили 120 курчат, щоб у дітей в таборі «Світлячок» було корисна їжа без ГМО. Виростили курчат в домашніх умовах, годували їх натуральним продуктом, а не анаболиками. Тепер на все три зміни табору діти будуть забезпечені свіжим м’ясом на кожен день.

 

 

Якість має бути в усьому.

 

 

Тепер до кінця серпня три зміни з 405 дітей отримають повноцінний відпочинок і реабілітацію.

 

 

Для організації та забезпечення відпочинку задіяно 70 людей з числа персоналу: від кухарів, сантехніків, електриків – до наставників по роботі з дітьми та директорів. Для них було заздалегідь організовано та проведено дводенний тренінг по роботі з дітьми, аби ще до початку прибуття дітей вони змогли осягнути всі тонкощі майбутньої праці.

 

 

Всього має оздоровитися 405 дітей за весь сезон.

 

 

Сьогодні діти вже захопилися дивовижними подорожами в пошуках скарбів. Вся програма у «Світлячку» побудована у вигляді квесту: кожен день діти виконують різні завдання і знаходять ключі від секретів.

 

 

При цьому в кожному дні буде відкрита якась біблійна істина.

 

 

Все суперово: вчимося запалювати вогонь без сірників, майструвати, розвивати уяву і творити.

 

 

Дякуємо всім, хто серцем із нами та допомагає забезпечити відпочинок для дітей війни.

 

 

Робимо добро разом.

 

Загалом робота кипить, всі в передчутті доброго дозвілля. У кого на серці якось допомогти, особливо свіжими фруктами і овочами, то будемо дуже вдячні. Пишіть мені у приват.