Відпочинок дітей із зони АТО і сімей загиблих воїнів

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Ірина Кременовська

кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник; головний редактор загальнодержавного бюлетеня "ГОВОРИ!", e-mail: govory.red@gmail.com

Сьогодні відбулася подія, на яку всі ми з нетерпінням чекали – літній табір “Світлячок” відкрив свої двері для першої зміни маленьких гостей. Прибули діти із зони АТО і сімей загиблих захисників України.

 


 

Діти в передчутті нових відкриттів приїхали на відпочинок. Вже на виході з автобусів їх зустрічає краса навколишньої природи чарівного Святогірська. А попереду – захоплюючі пригоди та, звісно, багато нових друзів.

 

Діти із зони АТО

 

Всі організатори дуже заклопотані, адже перші два дні обіцяють бути найскладнішими. Але вони обов’язково впораються, адже приїхали сюди допомагати за покликом свого серця.

 

Відпочинок дітей із зони АТО

 

Прибули 200 дітей із зони АТО та сімей загиблих українських військовослужбовців, якими тепер опікуються 50 дорослих з числа персоналу.

 

Дитячий табір Світлячок

 

Діти прибували з міст, які розташовано практично по всій лінії фронту Луганської та Донецької областей, а персонал – з усієї України.

 

Харчування дітей у їдальні

 

У медичному блоці було проведено інтенсивний огляд дітей, у декого з них одразу виявили певні проблеми.

 

Обстеження дітей із зони АТО

 

Кухарі працювали, наче бджілки: трохи нервують, тому що багато всього треба встигнути, а ще хочеться, щоб усе було найкращим чином. Тут усе робиться з великою любов’ю до Бога і до дітей.

 

Обід для дітей у таборі

 

Втім, діти були благополучно розселені по загонах, вони задоволені та освоюються на новому місці.

 

Розселення дітей із зони АТО

 

Зараз вони вже грають у захоплюючий квест на території табору. Відпочинок для дітей є безкоштовним – підготовку табору та забезпечення всім необхідним було організовано за кошти людей, що не залишились осторонь і дуже хотіли, щоб діти мали можливість відпочити й оздоровитися.

 

Ігри для дітей у таборі

 

Ми всі потребуємо вашої підтримки, – звернувся до людей один з організаторів літнього відпочинку, волонтер Центру взаємодопомоги “Врятуємо Україну” Сергій Косяк, – Утримання однієї дитини обходитися в суму близько 10 доларів в день, і це утримання здійснюється виключно за рахунок пожертвувань небайдужих людей. Дякувати церквам Англії, які всім серцем із тими, хто в біді в Україні.

 

Робимо добро разом.