Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017

Поділитися:

Протягом 7 – 9 листопада 2017 р. у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) проходила X Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017».

 


 

Основні напрями роботи трьох днів

 

Виставка відновлювальна енергія

 

Заходами було охоплено такі напрями, як відновлювана енергетика, альтернативні види палива, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК.

 

Рішення для сонячної енергетики

 

За ці три дні виставку відвідали тисячі гостей, які приїхали з усієї України. Серед них – не лише представники бізнес-кіл, але і громадяни з абсолютно різних сфер діяльності, котрі цікавляться новітніми технологіями, а особливо – можливостями, що надають домашні сонячні станції.

 

Альтернативні джерела енергії

 

Сонячна електростанція – це сучасний, екологічний та безпечний спосіб отримання електроенергії. Власна сонячна електростанція не потребує технічного обслуговування, забезпечує вас енергією та щодня приносить вам дохід, адже надлишки виробленої електроенергії ви продаєте у мережу за ціною 0,18 євро за 1 кВт-год.

 

Енергоефективність виставка

 

“Вироблено в Україні”… Щоб описати загальне враження від виставки, достатньо одного слова – гордість. Гордість за українських виробників, які складали переважну більшість учасників.

 

Виставка енергоефективність

 

Продукція українських виробників

 

Виробництво сонячних модулів, монокристалів кремнію, кремнієвих пластин і монокристалів синтетичного корунду здійснює ТОВ “Пролог Семікор”, м. Київ. На світлині: кремнієві злитки і пластини для мікроелектроніки. Параметри кремнієвих пластин відповідають вимогам стандартів SEMI M1. Компанія “Пролог Семікор” має у своєму розпорядженні передову технологію, обладнання, висококваліфікований і досвідчений персонал для виробництва односторонньо полірованих і двосторонньо полірованих пластин.

 

Енергоафективність 2017

 

Технологія отримання електроенергії від енергії сонця набуває особливої актуальності на фоні постійно зростаючих тарифів на електроенергію. Незаперечною перевагою власника автономної електростанції є можливість отримувати дохід від реалізації надлишків електроенергії за “зеленим” тарифом. Сьогодні така можливість, яку раніше мали тільки заможні українці, стала доступною для широких верств населення, адже сонячну електростанцію можна придбати у кредит під 0,001% річних, а вкладені кошти цілком окупаються, максимум, за п’ять років. Компанія «Екотехнік Україна» працює на ринку відновлюваної енергетики з 2011 р., а у 2016 р. першою в Україні спрямувала свою діяльність на  реалізацію проектів сонячних станцій для приватних домогосподарств. Компанія  брала участь у розробці програми «Еко-енергія» спільно з АБ «Укргазбанк» та в 2017 році була акредитована за напрямом “будівництво та обслуговування СЕС для приватних домогосподарств”.

 

Екотехнік Україна

 

Головна складова успіху сучасних виробників сонячних електростанцій – вірити у майбутнє екологічно чистої енергії.

 

Сонячні електростанціїї

 

На виставці також можна було ознайомитися з цікавими моделями вітрогенераторів.

 

Енергоефективність виставка Київ

 

Вітроелектроустановка та автоматика від компанії “Альт-Енерго”.

 

Альт-Енерго

 

Вертикальноосьовий вітрогенератор на магнітній подушці, що репрезентувала компанія “Атом-проект”, м. Київ.

 

Енергоефективність міжнародна виставка

 

Обладнання для міні-гідроелектростанцій.

 

Обладнання для гідроелектростанцій

 

І технології “Розумний дім”.

 

Розумний дім

 

В тому числі системи захисту від ударів блискавки.

 

Захист від удару блискавки

 

Серед учасників заходів складно визначити кращих, адже всі вони гідно репрезентували свої здобутки та якісну сучасну продукцію, що вироблена за новітніми технологіями. Для самих підприємців участь у виставці – це також і широкі можливості налагодити ділові контакти з новими партнерами та обмінятися досвідом. А конкурентне середовище само по собі дуже добре мотивує на подальші досягнення та спонукає докладати зусиль і постійно рухатися вперед.