З чемпіонами до обману? Акція закінчилася, розіграш триває

Поділитися:

Акція «З чемпіонами до фіналу», в якої вчора сплинув термін дії, продовжує приймати заявки, а на сайті триває роздача призів.

 


 

Сьогодні – 01 червня 2020 р., день близиться до завершення, а на сайті акції, що завершилася вчора, досі не припинено реєстрацію та розіграш призів.

 

 

У режимі онлайн можна спостерігати, за тим, як багато телефонних номерів невідомих щасливчиків продовжують отримувати призи. Серед учасників розігруються коди OLL.tv, футбольні м’ячі, ігрові приставки та головний приз – 100 тисяч гривень.

 

З чемпіонами до фіналу: акція завершилася, розіграш триває

 

Акція «З чемпіонами до фіналу» розпочалася 01 березня 2020 р. і мала чітко визначений термін дії. Відомості про це зазначено у правилах проведення акції, що містяться на її сайті організаторів.

 

Акція "З чемпіонами до фіналу", термін дії

 

Строк (тривалість) дії акції також міститься на упаковках акційних товарів. Їх перелік визначено у загальних умовах оголошеного розіграшу. Там вказано, що метою організаторів є стимулювання попиту на продукцію торговельних марок, перелік якої ви бачите нижче.

 

З чемпіонами до перемоги - які продукти брали участь у розіграші

 

Наприклад, на цій етикетці міститься публічне оголошення розіграшу. Більше кодів – більше шансів, та нижче також вказані дати початку й завершення дії акції.

 

Акція "З чемпіонами до фіналу"

 

Ще вчора, о 23 год. 59 хв., як це зазначено у правилах проведення акції «З чемпіонами до фіналу» організатори повинні були закрити реєстраційні форми, припинити приймати заявки та видачу призів. Однак і донині їхній сайт функціонує в автоматичному режимі. Телефонні номери та коди продовжують реєструватися і брати участь у розіграші призів (у правилах вони мають назву заохочень – відповідно, Заохочення 1, 2 і 3).

 

Організатори й виконавці акції

 

У загальних умовах проведення акції міститься інформація про суб’єктів господарської діяльності, котрі є організаторами й виконавцями.

 

 

На екрані відображається сьогоднішня дата й час нібито виграшу.

 

Акція закінчилася, розіграш триває. З чемпіонами до перемоги

 

І той факт, що після сплину строку дії акції на сайті можна спостерігати продовження «розіграшу», що триває у режимі реального часу, свідчить про те, що організаторам байдуже. Чи вони просто забули?.. А прямо кажучи, бачимо несерйозне ставлення і несерйозних організаторів з виконавцями.

 

Що стосується розіграшів – на екрані можна бачити лише номери телефонів, а точніше останні чотири цифри кожного номера. Перевірити те, чи дійсно ці всі номери є реальними (а не автоматично вставленими за допомогою генератора випадкових чисел) та дійсно з них надходили заявки і реєструвалися виграшні коди – неможливо. Проте цей потік номерів, який не припиняється навіть коли вже ніякої акції нема, призначений для іншого – для споживачів він створює ілюзію масовості та спонукає купувати чіпси та газований напій від конкретного виробника.

 

Якщо ви теж купували продукцію, що бере участь в акції та реєстрували коди, сподіваючись на виграш, то самі розумієте, який висновок тут напрошується сам собою.