Колорадська нечисть у Києві

 

Киянка Ірина Власенко:

Ребята, это мои понятия и взгляды! И я горжусь, что я родом из прошлого!!!!

 

 

В альбомах чимало світлин з російського Санкт-Петербургу, який вона пише як “Лєнінград”, – “красівий, добрий”.

 

 

Іро, чемодан, вокзал, Росія! Любиш “Красівий добрий лєнінград?” – не мордуй себе та інших, їдь і не повертайся.

 

 

У неї вся сторінка цікава: хвала кремлівському карлику, що вільно ходить по окупованому Криму, сподівання на скорий розпад України, дружба з рашистами та україноненависниками, дописи із закликами до насильницьких дій по відношенню до громадян, незаконне збирання й поширення персональних даних, решта.

 

Іра має дуже багато вільного часу, котрий проводить в Інтернеті, зокрема сидячи в зоотерористичних групах, де плодять безглузді фейки, розпалюють ненависть і закликають вбивати й калічити людей.

 

 

Іра не любить не тільки Україну – вона ненавидить усіх людей та має нездоровий потяг переслідувати інших і знущатися, що сама відверто висловлює.

 

 

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на погляди цієї любительки Хуйла й совку. Люди вкрай обурені:

 

– ЗА ТВОЮ ГОРДІСЬ НАШІ ДІТИ ПРОЛИВАЮТЬ КРОВ. ТАК ЩО ЗАБИРАЙ СВОЇХ ВИРОДКІВ І В СМЕРДЮЧУ РАШУ.

 

–  Порядні люди, підтримуючи чистоту і порядок у своїй хаті, вимітають сміття геть і спалюють його. А це – лайно, що вже віками смердить і отруює нам життя. Дикі породжують диких. Занадто їм толеруємо.

 

– Справа ж не в самій стрічці, а в тому, що одягнути її – це заявити: “я ненавиджу Україну”. Для таких є СБУ, наказом Президинта встановлено заборону на колорадську стрічку. То справа поліції… Ау!!! Вони що – сплять? Таких потрібно карати за прояви сепаратизму…

 

– Отакі дурепи не розуміють, що такі ж придурки війну розв’язали в Донбасі, а не дай Боже ці тварюки приведуть війну в інші регіони, то їх першими на добрива пустять…

 

– Пора забиратися в минуле! Дай жити дітям достойно!

 

– Чтобы души погибших парней, девушек и детей тебе каждую ночь во снах приходили, подстилка российская!!!

 

– Жаль, а мы все идём в будущее, в прошлом уже были, так что нам с вами не по пути.

 

–  Простите меня, ребята, за мои слова, просто нормальных подобрать при виде такой мерзости невозможно!! Как такую суку земля только носит?!?! Пока наши мальчики там проливают свою кровь, не жалеют своих жизней, эта гнида здесь гордиться!!!

 

– У минулому, щоб ця колорадка знала, колорадського сміття не було. Я також з минулого.

 

– Одні народи 40 років ходили пустелею… Ми можемо це зробити швидше: відчуваєш, що ти з “руського міра”- переіжджай в свій “мір”, а на переїзд ми скинемось. Горбатого могила не випрямить.

 

– Я не можу зрозуміти, чому ці любителі росії, путла сидять в Україні і не їдуть до любимої ними країни? Там так класно, люди краще живуть. Що вам ще потрібно для щастя? Чемодан, вокзал і щастя. Ні, сидять тут і обсирають свою землю, свою матір, своїх рідних.

 

 

Довго ми ще будемо від цього відходити, допоки совок не вивітриться з мозків. Але ми будемо робити все, аби московитські посіпаки та любителі совку тікали звідси світ за очі, аби на собі відчули, що таке залишити свій дім. Назавжди. Таким в Україні не місце. Або люби свою країну, або забирайся, а не хочеш забиратися – допоможемо.

 

Олександр Задніпрянський