Комбат Валентин Лихоліт нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Поділитися:

На День соборності України бойовий командир батальйону «Айдар» Валентин Станіславович Лихоліт згідно з Указом Президента України від 21 січня 2020 р. № 18/2020 був нагороджений орденом «За Заслуги» ІІІ ступеня.

 

Валентин Лихоліт

Валентин (Батя) Лихоліт

 

Батя, – як прозвали його бійці, розпочинав свій бойовий шлях ще у складі радянського контингенту в Афганістані. Тоді він і гадки немав, що військовий досвід у майбутньому може статися йому в нагоді, коли доведеться обороняти свою рідну країну від російської окупації.

 

Після початку російської агресії на Донбасі Валентин Лихоліт в числі перших вирушив на Схід України у складі славетного батальйону «Айдар».

 

Там, завдяки відмінній тактиці та добре відпрацьованій розвідці було звільнено місто Щастя, що на Луганщині. Крім того, тоді з боку айдарівцев навіть не було втрат.

 

29 вересня 2014 р. за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Валентин (Батя) Лихоліт був нагороджений орденом «За Мужність» ІІІ ступеня.

 

У жовтні 2014 р. Валентин Станіславович балотувався у народні депутати України як самовисуванець по виборчому округу № 93.

 

На теперішній час Батя є керівником громадської організації «Всеукраїнська асоціація організацій учасників АТО «Мужність», яка надає правову допомогу учасникам АТО.

 

Сергій Крестовський

 

Читайте також:

Психологічна реабілітація воїнів-захисників: ветерани зустрілися з майбутніми соціальними працівниками

Зустріч побратимів батальйону “Айдар”

Квітуча Україна. Феєрія талантів