Кремлівсько-популістичний бунт в Україні

Поділитися:
The following two tabs change content below.
Олександр Корнійчук

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

Стан справ. Реалізація Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі, активістами «Самопомочі», «Опозиційного блоку», «простимі савєцкімі людьмі» чергового кремлівського задуму зміни влади для приведення до вищих керівних посад реальних ставлеників Московії. Насамперед, це стосується «успєшного бізнес-партнєра Маскви Ю. Тимошенко».

 

Ключова проблема. Організація кремлівсько-популістичного бунту Ю. Тимошенко, яка послуговується розробками московинських технологів по шляхам повалення урядів і парламентів на пост-совєтському просторі. Особливістю Ю. Тимошенко є використання маніпулятивних технологій, що провокують бунти серед «прастих людєй», які живуть «з телевізора».

 

 

Привід для антидержавного бунту з боку Кремля та Ю. Тимошенко. Вимога до негайного прийняття законів про антикорупційний суд, нову виборчу систему, позбавлення депутатської недоторканності. У трактуванні Кремля, Тимошенко, Саакашвілі та «Самопомочі» позбавлення депутатської недоторканності означає суттєве зниження статусу українського парламентаризму під майбутню диктатуру Ю. Тимошенко. Це ж стосується маніпуляцій з т.зв. прозорими списками та антикорупційним судом.

 

Небезпека для української державності з боку Кремля, Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі, «Самопомочі» та «Опозиційного блоку». Повна безкарність і відсутність належного професіоналізму СБУ, ГПУ, МВС в упередужвальному документуванні співпраці популістів з Кремлем.

 

Попередня експертна оцінка фаховості Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі, активістів «Самопомочі» та «Опозиційного блоку». За весь час перебування у владі вони не реалізували жодного власного проекту, який би реально посилив українську державність у будь-якій сфері. Вся енергія вищезазначених осіб була направлена на спільну з Кремлем війну проти вся і всіх. Наслідком антидержавних і антиконституційних дій Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі та ін. стали прихід до влади в Україні та Грузії прокремлівських ставлеників – В. Януковича та Б. Іванішвілі. Реальним ідеологом і душею реформ в Грузії був К. Бендукідзе (В.Федорін. Гудбай, імперіє). «Успішний досвід» Ю. Тимошенко і М. Саакашвілі при підтримці «Самопомочі» і «Опозиційного блоку» є достатньо актуальним для Кремля.

 

Вірогідна направленість кремлівської пропаганди про популістичний бунт Ю.Тимошенко та М.Саакашвілі. «Ета настаящій «Майдан» чесних і парядачних украінцев, каториє празрєлі от нинішнєй хунти і всячєскі с нєй борютца. Ета атвет на тєх атщепенцев каториє арганізавалі путч в наябрє 2013 года і нєзаконна атстранілі Презідєнта Украіни В. Януковіча. Прішло врємя убрать хунту с Кієва і прєкратіть вайну украінцев протів украінцев».

 

Вірогідна винагорода Кремля Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі та ін. за просування інтересів Московії. Дорівнює реальній грошовій винагороді, яку отримують Президент Чехії М. Земан та екс-канцлер Німеччини Г. Шредер. Враховуючи 25-річну бізнес-співпрацю Ю. Тимошенко з Московією вона є реальним мільярдером. Незважаючи на власну скупість, володіє достатніми організаційними якостями, щоб легалізувати кошти Кремля та олігархату на 5-6 місячну масштабну акцію протесту до зняття останньої палатки з площі Конституції з написом «Юля – наш Президент!», «Не підемо з Майдану, допоки Юля не буде обрана Президентом». Такі ж гасла будуть стосуватись М. Саакашвілі, як прем’єр-міністра України.

 

Потреби українського суспільства і держави. Створення морально-психологічної атмосфери, яка б упереджувала б кремлівсько-популістичну клоунаду в політичному і соціальному житті України. Це потребує високопрофесійних дій кожного громадянина України, Президента, уряду і парламенту по своєчасному прийняттю високоякісних нормативних актів, які зберігають сильними кожну інституцію влади на центральному і місцевому рівнях.

 

Кремлівсько-популістичне божевілля Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі та ін. має розцінюватись з точки зору здорового глузду та ізоляції носіїв антидержавної інфекції. Будь-які публічні дискусії з Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі та ін. «активістами», які є носіями «власних поглядів» на власну велику місію в Україні» мають бути припинені та приведені до побутового рівня спілкування між вищезазначеними особами.

 

Українська державність потребує перенесення фокусу уваги з Тимошенко, Саакашвілі та ін. на фахове обговорення шляхів розбудови ефективного антикорупційного суду, виборчої системи та збереження високого статусу парламентаризму шляхом обмеження, а не ліквідації депутатської недоторканності.

 

Враховуючи кремлівсько-популістичний задум Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі та ін. «активістів» розгортання бунтів на 4-5 місяців – як у Києві, так і в регіонах України, від українського народу та влади необхідне забезпечення прав «прастих людєй» на демонстрації та повне ігнорування будь-якої співпраці з ними.

 

Інтереси українського народу потребують негайного припинення протистоянь між українською владою і суспільством в будь-якій громаді і приведення спілкування у конструктивне русло шляхом надання фахових експертних пропозицій до проектів законів, постанов уряду та рішень місцевої влади. Національним інтересам України відповідає негайне припинення кремлівсько-популістичних бунтів та каналів їх фінансування з боку Московії та олігархату.

 

Дії громадян України:

 

  1. Створення коміксів «Юля і Міша йдуть до влади».
  2. Розгортання інформації на рекламних щитах «Дякуємо Юля і Міша, що ви є»; «Юля – повертайся до Владіміра!» «Міша, тебе чекає рідна Грузія!».
  3. Науково-експертному середовищу розробити пропозиції до вищезазначених трьох законопроектів, які б забезпечили належну якість законотворчого процесу і захистили б від популістичних тлумачень Ю.Тимошенко і М.Саакашвілі правових норм.
  4. Проведення незалежних журналістських розслідувань всіх обставин співпраці Ю.Тимошенко та Ко. з бізнес-середовищем Кремля у т.ч. через європейські та ін. іноземні компанії.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

  1. Приведення стану спілкування з громадянами України на новий якісний рівень, який передбачає високу фаховість, державність та довірливість щодо сутності та етапів реформ у кожному із сфер суспільного життя. Це має супроводжуватись залученням всесвітньо визнаних як українських так і закордонних фахівців. На цьому фоні «праффєсіаналізм» Ю.Тимошенко, М.Саакашвілі та ін. «активістів» займе своє маргінальне архівне місце.
  2. Перенесення фокусу уваги в ЗМІ з кремлівсько-популістичних сценаріїв на змістовне і сутнісне обговорення завдань українського державотворення.
  3. Враховуючи надзвичайну жорсткість Кремля у фізичній ліквідації будь-яких осіб, вбивства яких можна списати на «кієвскую хунту» достатньо вірогідним є скоєння московинами терористичних актів проти Ю.Тимошенко, М.Саакашвілі та ін. «активістів», а також масових вибухів у місцях зібрань «барцов протів хунти». Це ж стосується і житлових кварталів навколо місць зібрання громадян. У зв’язку з цим необхідне виділення державної охорони зазначеним організаторам та активним учасникам акцій, а також захисту від диверсій ядра міста.
  4. СБУ задокументувати достатньо вірогідну співпрацю Ю.Тимошенко, М.Саакашвілі та ін. з Кремлем шляхом використання сучасних розвідувальних технологій під прикриттям європейських чи американських інституцій.
  5. В ЗМІ припинити будь-яку критику та звинувачення Ю.Тимошенко, М.Саакашвілі та ін. активістів. Спробувати віднайти та довести до громадян можливі їх особисті успіхи в посиленні державності України та Грузії та незалежності від Московії.

 

 

Олександр Корнійчук