Росія влаштовує «торги» із США за КНДР

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

Кремлівські заяви від 05 вересня 2017 р. про примус України до легалізації окупації Донецької, Луганської областей та Криму шляхом «введення миротворчих сил» на лінію розмежування, а не на російсько-український кордон за своєю сутністю є спробою влаштувати «торги» Росії із США за Україну в обмін на імітацію Кремлем підтримки резолюції Радбезу ООН по КНДР 11.09.2017 р.

 


 

Прогноз розвитку подій. Прогнозована Кремлем відмова України від легалізації окупації та перемовин з бандформуваннями, а також вірогідна відмова членів Ради безпеки ООН 11.09.2017 від Кремлівського «миротворчого плану» буде використана Кремлем для широкомасштабного вторгнення в Україну. У зв’язку з цим надзвичайно актуальним є негайне направлення США в Україну сучасного оборонного озброєння. Достатньо вірогідним буде розгортання Кремлем колаборантського руху на чолі з Ю. Тимошенко, «Опозиційним блоком», «Відродженням», «За життя» з метою примушування Уряду України до виконання «мирного плану» Кремля. Таким чином, вірогідним є реалізація прокремлівських антидержавних бунтів на фоні масових вбивств українців на сході та півночі України.

 

Дії України та США:

  1. Розкриття сутності кремлівського задуму з широкомасштабної агресії проти України та використання маріонеткового режиму Кремля в КНДР для шантажування нанесенням ядерного удару по території США та її союзників.
  2. Максимальне посилення єдності євроатлантичних союзників у захисті територіальної цілісності України та США. Термінове надання Конгресом та урядом США статусу України як головного союзника поза НАТО.

 

Дії євроатлантичної спільноти. Максимальне сприяння у модернізації України та посилення єдності дій шляхом будівництва на території України сучасних високотехнологічних виробництв в усіх галузях та сферах, особливо в ВПК.

 

Дії СБУ. Упередження антидержавних колаборантських дій ВО «Батьківщина», «Опозиційного блоку» та інших щоб не допустити досягнення Кремлем його антиукраїнських стратегічних цілей.

 

Сильна Україна і єдність євроатлантичної спільноти є гарантією нейтралізації агресивних дій Кремля.