Московія влаштовує «торги» із США за КНДР

Кремлівські заяви від 05 вересня 2017 р. про примус України до легалізації окупації Донецької, Луганської областей та Криму шляхом «введення миротворчих сил» на лінію розмежування, а не на московинсько-український кордон за своєю сутністю є спробою влаштувати «торги» Московії із США за Україну в обмін на імітацію Кремлем підтримки резолюції Радбезу ООН по КНДР 11.09.2017 р.

 

 

Прогноз розвитку подій. Прогнозована Кремлем відмова України від легалізації окупації та перемовин з бандформуваннями, а також вірогідна відмова членів Ради безпеки ООН 11.09.2017 від Кремлівського «миротворчого плану» буде використана Кремлем для широкомасштабного вторгнення в Україну. У зв’язку з цим надзвичайно актуальним є негайне направлення США в Україну сучасного оборонного озброєння. Достатньо вірогідним буде розгортання Кремлем колаборантського руху на чолі з Ю. Тимошенко, «Опозиційним блоком», «Відродженням», «За життя» з метою примушування Уряду України до виконання «мирного плану» Кремля. Таким чином, вірогідним є реалізація прокремлівських антидержавних бунтів на фоні масових вбивств українців на сході та півночі України.

 

Дії України та США:

  1. Розкриття сутності кремлівського задуму з широкомасштабної агресії проти України та використання маріонеткового режиму Кремля в КНДР для шантажування нанесенням ядерного удару по території США та її союзників.
  2. Максимальне посилення єдності євроатлантичних союзників у захисті територіальної цілісності України та США. Термінове надання Конгресом та урядом США статусу України як головного союзника поза НАТО.

 

Дії євроатлантичної спільноти. Максимальне сприяння у модернізації України та посилення єдності дій шляхом будівництва на території України сучасних високотехнологічних виробництв в усіх галузях та сферах, особливо в ВПК.

 

Дії СБУ. Упередження антидержавних колаборантських дій ВО «Батьківщина», «Опозиційного блоку» та інших щоб не допустити досягнення Кремлем його антиукраїнських стратегічних цілей.

 

Loading...

Сильна Україна і єдність євроатлантичної спільноти є гарантією нейтралізації агресивних дій Кремля.

 

Олександр Корнійчук