…Поки московинське минуле не знищило наше майбутнє

The following two tabs change content below.
Олександр Корнійчук

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

12 серпня київське відділення Російського центру науки і культури повідомило, що 70 учнів з різних регіонів України поїхали до Московії (до Москви та Санкт-Петербургу) для участі у навчально-освітній програмі Росспівробітництва “Здрастуй, Росіє!”.

 

Іншими словами, Кремлем і московинами було здійснено чергову гібридну інформаційну атаку проти української держави та українського народу.

 

Причина успішності гібридних атак на українську державу та українських громадян обумовлена перебуванням значної частини населення у свідомому або несвідомому, добровільному або примусовому полоні цінностей московинського минулого.

 

 

Московин – особа, яка незалежно від місця народження, проживання та національності є агресивним чи пасивним провідником «московинського світу», в основі якого лежить повна окупація України, ліквідація українського суспільства і держави. В публічному просторі це виявляється у зневазі до української мови, культури, будь-яких символів української державності. Етикет московинських державних, приватних чи громадських організацій передбачає публічну підтримку агресивного московинського світу.

 

 

Олігарх – це фізична особа, яка створила систему юридичних осіб для повного контролю над політичним, економічним, гуманітарним, інформаційним і мовним простором з метою максимального просування особистих і корпоративних інтересів на шкоду державним інтересам і громадянам. Зазвичай олігархат “цементує” на свою користь існуючі державні та місцеві інституції влади з метою отримання надприбутків для максимального ствердження власного простору в регіонах України та в усіх без виключення центральних органах влади.

 

 

«…Якщо в чоловіка масний писок, вологі губи, тоненький голос, очиці бігають, наче і я не я, і хата не моя, то це – типовий чмошник, який краде спідтишка і може залізти до тебе в кишеню. Це такий собі гібридний різновид наперсточника.

 

 

А якщо лице грубе, нахраписте, щелепи широкі, якщо він бреше й оком не змигне, то це, звичайно, справдешній барига. Бариги,…, не такі підступні, як чмошники, вони відвертіші у своїх зазіханнях та апетитах. Беруть образу багато завдяки своїм давно відпрацьованим схемам, але коливати курсом долара, різко підвищувати тарифи на комуналку, нишпорити по чужих кишенях їм за падло. Є ще й змішані типи – різні гібриди бариг і чмошників, але то вже ціла наука, яка називається фізіономіка….» (див.: Шкляр В.  Чорне сонце / Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2016. c. 55 56).

 

 

«…Що з вас питати, якщо в моєму Шевченковому краї повно вати. Воно поштового ящика покрасило в синє та жовте, сала-почеревини врізало і вже думає, що патріот. А само виїде до річки, шашлика зажарить і слухає «младшій лєйтєнант, патанцуй са мной». Да, да, брат, ти не віриш, а воно стакан заковтне і слухає алиє рози, чи бєліє, чи які там вони не є, а воно розвісить вуха і слухає. Біда брат, біда. А річку ту обгородили бариги такими парканами, що не пройти, аж у воду завели загорожі: мовляв, і брег мій, і річка моя. Воно ж, чмошник, і не знає, що тим берегом маленький Тарасик ходив босими ніжками. – Штепа показує великим і вказівним пальцями, які манюні ніжки були в сирітки Тараса. – Вата, брат, вата. Куди не кинь оком – вата….» (там само, c. 94 – 95).

 

Найбільш небезпечною категорією є агресивні за своєю сутністю носії московинського світу серед вихователів дитячих садочків, вчителів шкіл, викладачів навчальних закладів всіх без виключення рівнів акредитації, а також чиновників на кожному щаблі влади.

 

Очевидною є повна бездіяльність СБУ щодо процвітаючої в Україні діяльності спецслужб Кремля під виглядом гуманітарних проектів московинського світу, які є калькою нацистських практик підготовки п’ятої колони.

 

Еволюція ключових позицій московинів: відкритий перехід від маскування відношення як до «брацкава народа» до фізичного масового вбивства українців на окупованих територіях Криму та Донбасу.

 

 

Правоохоронна система України – СБУ та прокуратура вкотре продемонстрували непрофесіоналізм і бездіяльність щодо захисту українських дітей від носіїв московинського світу – відвертих колаборантів Кремля.

 

Зловживання службовим становищем педагогів, службова недбалість правоохоронців і московинський стиль мислення батьків призвели до створення реальної загрози безпеці українських громадян, що перебувають на території країни-окупанта. Практично всі країни світу обізнані з того, що гуманітарні програми «Моссатрудничества» є проектами спецслужб Кремля з насаджування московинського світу.

 

Сутність кремлівського проекту «московинський Світ». Відповідно до указу Президента РФ Володимира Хуйла від 21.06.2007 року в Московії (авт.) було засновано фінансований із державного бюджету фонд «Московинський (авт.) світ». Створений в РФ механізм підтримки використання «Маскаваязичних саатечественникав» для разбудови «Маскавинскава мира» нагадує той, який після першої світової війни було сформовано в Німеччині, щоб зберегти «єдину німецьку спільноту»(її складниками вважали німців фатерлянду та представників німецьких меншин – «фольксдойче» поза його межами). Цей механізм утворювали різні урядові доброчинні фонди, такі як Німецьке благодійне товариство, асоціація для німців за кордоном, фонд Адольфа Гітлер, та ін.. Їхні кошти йшли на підтримку німецьких культурно-освітніх установ у зарубіжжі та на залученні на них місцевого населення з метою його германізації, а також на фінансування мережі про німецьких націоналістичних і реваншистських організацій, які влаштували протести проти «тяжкого становища німців» і вимагали воз’єднання з Рейхом. Координацію німецької «культурної пропаганди» та культурної експансії покладено було на МЗС Німеччини, яке виконувало настанови фюрера та нацистського керівництва. Поряд із відомством закордонних справ діяв Німецький інститут закордоння…Він співпрацював із нацистськими розвідслужбами й готував інформаційно-аналітичні звіти, щоб їх використовував офіційний Берлін для організації німецької п’ятої колони в сусідніх державах (див. також: Механізм і засоби здійснення спецоперацій проти української мови // Український тиждень / 2013. – 01 липня).

 

 

Дії громадян України:

  1. Проведення незалежного комплексного розслідування із залученням українських державників – офіцерів контррозвідки в запасі, які спроможні неупереджено дослідити вірогідну причетність спецслужб Кремля до організації спільно з колаборантами чергової антиукраїнської акції. Результати розслідувань мають бути передані в органи прокуратури та СБУ. При цьому особливу увагу необхідно приділити оцінці ролі Міністерства освіти та науки України, департаментів освіти областей у недопущенні втягування дітей та батьків в антидержавні дії з боку Кремля під виглядом гуманітарних проектів спецслужб РФ.
  2. Фахівцям Реанімаційного пакета реформ розробити та подати до Президента України проект законодавчих змін щодо захисту українських дітей та їх батьків від розвідувально-підривної діяльності спецслужб Кремля.
  3. Реалізувати в ЗМІ проект по діям дітей та батьків у випадку намірів з боку Кремля та носіїв московинського світу втягувати їх в антиукраїнську та антидержавну діяльність

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

  1. Прийняття звіту від Голови СБУ про результати розслідування вірогідної причетності спецслужб Кремля до втягування дітей і вчителів в антиукраїнську діяльність, а також притягнення до відповідальності офіцерів контррозвідки, які допустили підривну діяльність Московії.
  2. Міністру освіти та науки України надати аналітичний звіт про всі без виключення проведені акції Кремля по втягуванню українських дітей та вчителів в антидержавну діяльність шляхом «запрошення» до Московії з 2014 по 2017 роки та вжиття заходів до посадовців, які сприяли поширенню програм «московинського світу» серед українських дітей.
  3. Терміново прийняти законодавчі зміни щодо запровадження статті кримінального кодексу «колаборанство».
  4. На базі досвіду Франції забезпечити чітку координацію діяльності СБУ та міністерства освіти і науки України у впровадженні державної системи атестації, акредитації та сертифікації всіх без виключення осіб, які працюють із всіма категоріями дітей. У Франції Німеччина не фінансує і не проводить конкурсів з німецької мови, включаючи східні регіони Франції, де схожа мовна ситуація із українським Сходом та Півднем.
  5. Спільно з країнами-союзниками – США, Великою Британією, Канадою реалізувати проекти комплексної реабілітації та захисту дорослих і дітей від наслідків інформаційної війни з боку Кремля. Насамперед, це стосується окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей, а також всій інших категорій, які знаходяться в зоні стійкого впливу шовіністичної пропаганди Кремля.

 

Жодного рубля та жодного представника Московії, який реалізує окупаційний план московинського світу за визначенням не може бути в Україні. Освітній і науковий простір України є суверенним і має бути захищеним від будь-яких намагань втручань з боку Кремля.

 

 

Олександр Корнійчук