Прокремлівські дії партії “Самопоміч”

The following two tabs change content below.
Олександр Корнійчук

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

25.06.2017 лідером партії «Самопоміч» А. Садовим сплановано проведення антиукраїнського і вузькопартійного «сміттєвого» віче, які повністю співпадають з планом Кремля «шатун». Це проходить на фоні системної трирічної дискредитації центральної влади в Україні, розпалюванню регіоналізму, поширення штампів «вони збагачуються на війні, маючи свій бізнес в Московії», «при Януковичу було краще» і т.п.

Аналогічні технології А.Садовим застосовувались проти лідерів ВО «Свобода», наслідком цього стала дискредитація української патріотичної сили та її програш на парламентських виборах.

З метою нейтралізації прокремлівських дій олігархату під «сміттєвим приводом» для українського суспільства, а також для ЗМІ, оптимальною позицією має бути повне ігнорування будь-яких акцій, які потенційно або реально поглиблюють розколи між регіоном та центральної владою. Необхідне перенесення зусиль громадян на практичні кроки щодо вирішення проблем на місцях.

Актуальним є дослідження науково-експертним середовищем із залученням СБУ джерел фінансування антиукраїнських і антидержавних дій у регіоні, а також їх носіїв з метою недопущення ослаблення в процесі українського державотворення.

Олександр Корнійчук