“Світлячок” чекає на дітей з прифронтових міст

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Ірина Кременовська

кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник; головний редактор загальнодержавного бюлетеня "ГОВОРИ!", e-mail: govory.red@gmail.com

Літній дитячий табір “Світлячок” повністю підготовлено до зустрічі гостей, які зможуть відпочисти з користю і забрати із собою найкращі спогади і враження.


 

Робимо добро разом: літній відпочинок для дітей із зони АТО і сімей загиблих воїнів. Табір для маленьких українців, яких війна позбавила дитинства, розташований у м. Святогірську (Донецька область).

 

Перші гості табору Світлячок

 

Підготовка табору “Світлячок” для дітей з прифронтових міст перейшла у завершальну фазу, – повідомив волонтер Центру взаємодопомоги “Врятуємо Україну” Сергій Косяк.

 

Сергій Косяк табір Світлячок

Сьогодні прибула ще частина обслуговуючого персоналу – наставники, кухонні й медичні працівники.

 

У таборі Світлячок

 

Закупили продукти харчування й побутову хімію на перші два дні.

 

Закупка продуктів харчування

Масштаб проекту оздоровлення вельми великий: щодня більше 250 людей будуть проживати й харчуватися в таборі.

 

Батьки привезли дітей на відпочинок

 

Заплановано багато культурно-масових заходів – все направлено на те, щоб дитина отримала максимум позитиву і забула про прикрощі війни.

 

Завезли посуд для кухні

Ми відкриті для співпраці, будемо раді будь-якій допомозі – від особистої праці, до продуктів харчування та грошей. У кого на серці, пишіть, – каже Сергій.

 

Сергій Косяк привіз продукти

Робимо добро разом.

 

Робимо добро разом

 

Діти, які тут нарешті зможуть хоча б на якийсь час забути про лихо війни, будуть самими щасливими в усьому світі. Вони будуть зайняті іграми, розвагами, та весь час проводитимуть на свіжому повітрі. Турбота, безпека, гарний настрій та нові друзі – це те, що забезпечуватимуть організатори та всі ті, хто допоміг зробити дитячі мрії реальністю.