Разом Україна і США можуть протистояти Кремлю

Окупаційні дії Кремля зупинить лише кероване застосування «принципу доміно» до Московії. Його сутність полягає в різкому пониженні цін на енергоносії та на ключові групи сировинного експорту Московії, а також приведення банківської системи до стану неспроможності обслуговувати війну.

Один із задумів Кремля – широкомасштабне вторгнення в Україну під час проведення Московією у вересні поточного року військових навчань «Захід-2017».

 

Мета Кремля – повномасштабна окупація України та Молдови і ліквідація державності та суспільств зазначених країн.

 

Приводи для окупації очевидні вже зараз – це заява Державної Думи Московії від 07.07.2017 щодо «блокади» Україною та Молдовою Придністровського регіону.

 

Що насправді означає заява Державної Думи Московії? Несприйняття Кремлем посилення Україною та Молдовою державного контролю кордону з метою кардинального зменшення контрабандних операцій з боку кримінального анклаву ПМР. Крім цього це блокує наміри Кремля кардинально наростити чисельність військ та структуру озброєнь окупаційної армії Московії, яка дислокується в ПМР.

 

Який статус має ПМР у структурі Молдови? Це окупований Кремлем регіон Молдови, який перетворено на кримінальну зону московинського світу. В ньому дислокується московинська армія. Масована інформаційна війна проти місцевих жителів у поєднанні з копійчаним підгодовуванням Кремлем пенсіонерів перетворило мешканців на демографічну масу московинського світу. Зазначений регіон перетворився на потужне джерело дестабілізації західних кордонів та став плацдармом для прямого військового вторгнення Кремля в Україну.

 

Базою підтримки Кремля в ПМР була і залишається суцільна примусова московізація населення та значний масив московинів, які після служби в окупаційних військах Кремля залишаються на постійне проживання в регіоні.

 

Як історичні паралелі щодо оцінок дій Кремля в Придністров’ї можна розглядати заяви та дії нацистської Німеччини стосовно Австрії у 1938 р.

 

Дії громадян України:

  1. Розгортання інформаційно-просвітницьких проектів для розкриття сутності кримінальної політики Кремля по окупації території Молдови (Придністров’я), Грузії (Абхазія і Південна Осетія), України (Крим і Донбас) і т.п. Ключовими ознаками окупації є системне проведення інформаційної війни проти місцевого населення з метою розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Своїм наслідком це має стрімке зростання сепаратизму і колаборанства. Наступним етапом є введенням окупаційних військ Московії. Фундаментом гібридної війни Кремля проти сусідніх держав виступають московини, московинська мова, культура, ЗМІ та всі державні і приватні структури Московії.
  2. Розкриття заходів і дій громадян України, Грузії і Молдови з формування державницьких осередків на окупованих територіях та широкомасштабного розгортання на контрольованих владою зазначених країн територіях сил самооборони.
  3. Документування фактів скоєння військових та інших злочинів Кремля проти окупованого населення для їх передачі до Міжнародного військового трибуналу.
  4. Розгортання інформаційної кампанії з негайного вступу України до НАТО.

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

  1. Вжиття всебічних заходів щодо вступу України до НАТО в серпні 2017 р. Першочерговим завданням має стати розгортання військового угруповання в Чорноморському регіоні, яке спроможне забезпечити військовий паритет.
  2. Досягнення домовленості з урядом США щодо нарощування присутності ВМС США і ВПС США для захисту морського, повітряного і наземного простору України.
  3. Кардинальне нарощування Генеральним штабом ЗСУ бойового потенціалу оперативних командувань «Захід», «Південь» і «Північ» для реальної протидії вірогідним окупаційним діям Кремля.

Дії міжнародної спільноти:

  1. Термінове прийняття рішення про вступ України до НАТО до 01.09.2017 р.
  2. Вжиття дієвих заходів НАТО щодо нарощування військового паритету в Чорноморському регіоні для унеможливлення окупації України, Молдови і Грузії.

 

                   Олександр Корнійчук