Секрет 30% ЗЕ

Поділитися:
The following two tabs change content below.
кандидат юридичних наук, доцент

Latest posts by Микола Коміссаров (see all)

Секрет 30% простий, як шмат сала. Перше, що треба зробити – накачати людей інфосміттям під стелю, змішавши його з реальними негативними фактами. Так, вони є, але для набору відсотків важливо інше.

 


 

Бажано витримати темп роки на три. Теж саме, щоправда, більш концентровано, було зроблено в Донецьку та інших містах 2014-го року – абсолютна відсутність раціо в думках, тільки емоції на страху та негативі.

 

А на такому тлі ненависть до діючого гаранта стає майже абсолютною, майже тваринною. Можна запускати другий етап. Під самі вибори (раніше не можна, бо спалиться) випускають веселого улюбленця народу, який мовчить, нічого не обіцяє крім зробимо це разом – от народ сам собі і домислює, кому шо треба: націоналісти – одне, вата – друге, православні – третє, католики – четверте, російськомовні – п’яте, україномовні – шосте, натурали – сьоме, ЛГБТ – восьме і т.д.

 

А от коли Зеленський відкриє рота і скаже щось конкретне з приводу мови, війни, церкви, податків, євроблях, НАТО, позаблоковості, ЄС, РФ, Криму, державності, Бандери або Сталіна – отут 30% першого туру почнуть сипатись дуже стрімко!

 

 

Бо з’ясується, що зовсім не те люди собі нафантазували, включно з ненавистю до діючого гаранта. Кажу ще раз – він не ідеальний. Він “цинічно убив свого брата” (1+1). Але він живий. А Зеленського через вказані вище причини ховають, бо щось не те ляпне. От і ляпають – то Разумков, то Данилюк, то Кривошапка – нові старі лідери.

 

Але ж кандидат у президенти – Зеленський. То де він? Наживо його немає. От і весь секрет. Просто, як Божий день. Що скажете, вельмишановні ЗЕ виборці? Розгадав я ваш секрет?! Точніше не Ваш, а ЗЕкоманди.

 

Тож прочитайте мою ЗЕ KAZKU та зробіть висновки.

 

ЗЕ KAZKA

 

Текст для тих, то є щирим шанувальником кандидата Зеленського з усією повагою до вашого вибору. Тим хто просто проти Порошенка, варто прочитати теж! Літер багато, тож наберіться терпіння і дочитайте до кінця.

 

Цьогорічні вибори Президента України з жахаючою точністю нагадують національний відбір на пісенний конкурс Євробачення. І ось в чому схожість. Ми, та й увесь світ, з радістю і задоволенням слухали чудовий хіт гурту KAZKA «Плакала». Так нам сподобалось, що став той гурт фіналістом національно відбору.

 

 

І всі вже бачили KAZKA в Тель-Авіві. Але… Заспівали вони наживо. І реальність втулила по пиці створеному цифровому образу. Виявилось, що досконала прокатна версія абсолютно не відповідає реальному стану речей. Декому хотілося дійсно плакати.

 

Так само і з паном Зеленським. Впродовж багатьох років Зеленський і його поплічники кували образ критикана влади, поливаючи, часто заслужено, її брудом (а тепер, коли сам поліз у владу, він чомусь ображається на такі ж жарти відносно нього), співав задушевних пісень про біди народні та веселив люд простий, що не може не подобатись.

 

Кульмінацією всього цього гумористично-гостросоціального забігу став образ Василя Голобородька і серіал «Слуга народу» – образ принципового борця з усім поганим за все добре. Чого тільки вартує розстріл парламенту та похорон президента…

 

Образ частина народу заковтнула. Але з категоричною люттю ця частина не хоче визнавати, що це саме ОБРАЗ! Не більше. Він навчиться, – кричать вони. В нього команда, – кричать вони. Але вони, ЗЕвиборці, кричать, а Зеленський з образу так і не вийшов (відео, інстаграм, ютуб).

 

А ті поодинокі моменти, коли все ж виходить – лякають і бентежать одночасно. В реалі це – не крутий дядько, а звичайна людина, щоправда з низьким рівнем стресостійкості й вихованості, із жахаючою некомпетентністю в питаннях державного управління тощо. І якщо вокалістка KAZKA старалася та переживала за свій виступ і можливі наслідки, і все це на тлі попередньої своєї історії, яка свідчить про послідовне зростання в обраній професії, то пан Зеленський, який і не має попередньої політичної історії, не те щоб не старається стати лідером нації, а навпаки – ховається від людей.

 

Так, його технологія виявилася ефективною, її треба брати до уваги та вивчати, в тому числі за участі фахівців, які досліджують шкідливе програмне забезпечення. Але ж технологія – не президент. Президент – це очільник усієї нації. Президент не має бути слугою! Він має бути лідером! Так, найманим. Так, підзвітним. Так, прозорим – але лідером!

 

Вся передвиборча програма ЗЕкоманди націлена на активацію тваринних інстинктів – зробимо їх, посадимо, слуга, здай корупціонера отримай 10%, та шо тут думать, кінець. І все це під соусом – “ні обіцянок, ні пробачень”.

 

Зверніть увагу, жоден білборд не містить власної позиції кандидата у президенти Зеленського. Тож, якшо шо, усі питання до ЗЕкоманди.

 

Але обрираємо, в першу чергу, президента – з власною позицією, стратегію, принципами та пулом лідерських якостей. Тільки у мене до вас, високоповажні ЗЕвиборці, одне питання – де це все?

 

Як то, кажуть ЗЕро! І от саме через це, ймовірно, ЗЕкоманда ховає претендента на найвищий державний пост від прямих ефірів, від дебатів, від прес-конференцій, від блогерів, від усіх. Концерти та компліментарні інтерв’ю до уваги брати не слід, то, як кажуть, теплі ванни. А от звичайна телефонна розмова з чинним гарантом довела, що образ-то зник, що є звичайна людина. Звичайна, не готова до агресивних умов роботи, людина.

 

А політика, особливо зовнішня, то вам не тепла ванна, то контрастний душ. Причому контраст створює не холодна і гаряча вода, а холодна і дуже холодна. По-людськи Зеленського навіть шкода, бо очевидно, що його в своїх цілях використовую тіньові гравці. Точніше образ, який він грає. Але саме Зеленський, а не його образ, з усіх кандидатів на цих виборах втратить більше, ніж отримає.

 

І вибачте, що нагадую – в країні війна, пов’язана із зовнішньою агресією країни з найбільшою армією континенту! Просто складається враження, що багато хто про це забув, а дехто не знав взагалі. І серед іншого, ми ще обираємо головнокомандувача. Не KAZKового богатиря, а реальну людину, підпис якої вирішуватиме людські долі.

 

Додайте сюди досі не спростовану наркозалежність кандидата, яку він сам і захотів спростовувати. І не кричіть, що він здав (самі знаєте як), що його підставлять тощо. Якщо чистий – здав і закрив питання. Чомусь не здав. І от я запитую вас, високоповажні ЗЕвиборці – чи готові ви, з огляду на все сказане, ризикнути обравши Президентом України по суті голограму? Я – ні! Я бачив таких ризикових 30% в Донецьку 2014-го. Наслідки знаєте.

 

І на останок, для тих хто все ж таки проти Порошенка, не зважаючи на те, чи ви одночасно за ЗЕ чи теж проти. Порошенко довів свою спроможність як президент і наявні здобутки може заперечувати тільки сліпа і слаба на розум людина. Провалив він внутрішньодержавний напрямок? Так! Особливо в частині комунікації з народом.

 

Але те, що він ефективний дипломат і спроможний главком – очевидно! І не закидуйте мене питаннями про зарплати, пенсії, податки, дороги, тарифи. Не треба! Ви прекрасно знаєте, чия це компетенція, і що обиратимемо ми це восени. І не надсилайте мені вирвані з контексту відеофрагменти або супернеупереджені «журналістські» розслідування щодо його особистісних якостей чи дій. Я пам’ятаю – “ВІН УБИВ ВЛАСНОГО БРАТА”.

 

Ви всі дорослі. Роззирніться довкола. Ми обираємо не духовника. Ми обираємо спроможного і прогнозованого менеджера. І серед учасників другого туру, якщо обирати за цими критеріями, вибір очевидний. Але як хочете змінити трохи поношений, але ще придатний до стрільби, помповик на пластмасову із світло-діодами шаблю – воля ваша. Я так ризикувати не готовий! І щиро сподіваюсь, що не готові і ви, високоповажні ЗЕвиборці. Не хочеться «на кухні всі однаково плакали». Бо плач не дав свободи ще нікому! І хоча ваші фаворити вам кажуть “Шо тут думати!”, я вас прошу – ДУМАЙТЕ!

 

З повагою, Микола Коміссаров,

кандидат юридичних наук, доцент (м. Кривий Ріг)