Упередження державного тероризму Кремля в Україні

«Я іх што щітать буду?.. Убілі – значіт била, за што», – таку фразу довелося мені чути від нашої співгромадянки-московинки, і не де-небудь, а у Києві. До речі, це було у день вбивства Аміни Окуєвої і стосувалося загиблої. Та фраза і навела на думку про дійсну мету терору з боку Московії…

 

Мета терору Московії  злам колективного духу опору української нації та повна окупація України із суцільною депортацією всіх без виключення громадян України до ГУЛАГів Сибіру та Крайньої Півночі.

 

 

Особливості терору Кремля в Україні. Безпрецедентні масштаби та глибина проникнення терористичної ідеології московинського світу – ідеологічної платформи «савєцкіх і прастих людєй», як основних виконавців кривавих задумів Кремля.

 

Вся історія Давньої та сучасної України свідчить про безперервні хвилі окупаційно-терористичних дій московинів до досягнення ними власного результату з «вибарамі» або призначенням маріонеткових режимів.

 

Класичними прикладами є отруєння московинами спільно з польськими шовіністами голови української держави – Б.Хмельницького. Для «навідєнія парядка» крім суцільної заборони всього українського влаштовувався державний терор – Голодомори, репресії і депортації.

 

В Україні проживає значна частка населення, пращури яких наводили «парядак». На них, насамперед, розраховує Кремль у розгортанні чергової хвилі тероризму в Україні. Сучасна поведінка кремлівських окупантів на захоплених територіях Криму і Донбасу пов’язана із забороною всього українського, викраданням і вбивствами людей. Вона є продовженням середньовічної політики Кремля.

 

Зухвалість Кремля в скоєнні терористичних актів на території України. Фізична ліквідація національних героїв України, інших громадян, носіїв духу українського державництва, які реально мобілізують український народ на захист від окупантів.

 

Стан упередження терористичних актів в Україні. Вкрай незадовільний.

 

Причини невідповідності. Кадрове, аналітичне, технологічне і фінансове відставання від сучасних розвідувально-терористичних технологій Кремля. Відсутня персональна відповідальність керівників органів СБУ всіх рівнів за попередження терористичних актів. Так, за упередження терористичних актів проти військовослужбовців всіх категорій – діючих, в запасі та у відставці відповідальність має нести військова контррозвідка СБУ.

 

Умови ефективної протидії спецслужбам Кремля:

 

 1. Повне технічне і організаційне блокування всіх каналів надходження терористичних матеріалів в будь-яких формах з Московії та ін. держав. Насамперед це стосується реального перекриття масової мобілізації московинів в Україні через мережу Інтернет. Якби Іспанія мала на східному кордоні Московію і хоча б один баск розмовляв би московинською мовою Кремлем була б створена «Баскська народна республіка» з негайним розгортанням «падраздєлєній асвабадітєлєй» і «паддєржкай гумканвоямі». Цьому передувала б 25 річна тотальна присутність в гуманітарному, політичному та економічному просторі цінностей московинського світу.
 2. Призначення на посаду головної відповідальної особи за упередження терактів в Україні офіцера-контррозвідника, який має успішний досвід керівництва підрозділами та упередження терористичних актів в умовах московинсько-української війни.

 

Дії громадян України:

 

 1. Суттєво покращити рівень правової культури по своєчасному виявленню і упередженню можливих терористично-диверсійних дій з боку тих чи інших осіб (докладно тут: Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя).
 2. Ініціативне звернення до працівників СБУ, Національної поліції, прикордонників за місцями проживання з метою налагодження інформаційних контактів та своєчасному інформуванню про терористичні загрози.
 3. Звернення військовослужбовців Збройних сил України до співробітників військової контррозвідки з метою опрацювання індивідуальних напрямів захисту від терористичних атак.
 4. Повідомлення в СБУ про всіх осіб, які є носіями московинського світу, як ідеологічної платформи тероризму та розпалювання міжнаціональної ворожнечі.
 5. Створення громадського фонду «Стоп терору» для надання фінансової винагороди особам, які спромоглися надати інформацію про загрозу терористичних актів або сприяли їх розкриттю.

  

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

 1. Призначення на посаду керівника департаменту по упередженню тероризму в СБУ особу, яка має успішний досвід у цьому напрямку діяльності.
 2. Вжиття рішучих і енергійних дій по впровадженню реформ для кардинального нарощування багатства України, добробуту громадян, як основи подолання злиднів, як підґрунтя для тероризму.
 3. Затвердити «Стратегію деокупації Криму і Донбасу», яка має передбачати повну денонсацію всіх угод з Московією, де передбачена будь-яка військова присутність Московії на території України.
 4. Налагодити співпрацю із урядами США, Канади, Великої Британії, Ізраїлю по демонтажу терористичних модулів Кремля, особливо в європейському регіоні.

 

Дії міжнародної спільноти. Урядам передових країн надати технічну, технологічну, кадрову та фінансову допомогу правоохоронній системі України з метою єднання спільних зусиль по упередженню тероризму Кремля.

 

Олександр Корнійчук