Шляхи нейтралізації антиурядових дій в Україні

Поділитися:
The following two tabs change content below.
Олександр Корнійчук

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

Україна потребує консолідації уряду та громадян задля модернізації країни в усіх сферах. Будь-які дії та наміри щодо протистояння відповідають стратегії Московії з демонтажу української державності.

 

Стан справ. Розгортання Кремлем протестних акцій із залученням московинів для акції голодування біля посольства США. Причина – підозри у розкраданні 300 млн. дол. допомоги внутрішньо переміщеним особам.

 

 

«П’ята колона» на чолі з популістами Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі та ін. розгортає протестні настрої у зв’язку з потребою прийняття законів про Антикорупційний суд, позбавлення депутатської недоторканості та прийняття пропорційної системи виборів з відкритими списками.

 

 

Українське суспільство потребує щоденної звітності посадовців усіх рівнів про обсяг і напрями використання як бюджетних, так і коштів іноземних урядів на розбудову української державності та допомогу внутрішньо переміщеним особам. Крім цього, протягом десятиліть зберігає свою актуальність і прийняття законів, на яких нині спекулюють популісти.

 

Дії громадян України. Науково-експертному середовищу надати дієві пропозиції Кабінету Міністрів України щодо запровадження прозорих механізмів діяльності будь-якої державної та комунальної інституції. Достатньо актуальним є сприяння у підготовці законопроектів щодо створення сучасного Антикорупційного суду, позбавлення депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого законодавства.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

  1. Подання Президентом України, як невідкладних, проектів законів про Антикорупційний суд, позбавлення депутатської недоторканості та прийняття пропорційної системи виборів з відкритими списками.
  2. КМУ та всім обласним, районним державних адміністраціям, а також керівникам громад оприлюднити на Інтернет-ресурсах весь обсяг залучених коштів для розбудови української державності та допомоги внутрішньо переміщеним особам з 2014 року.

 

Олександр Корнійчук