Що таке щастя для дитини, в якої війна забрала радість?

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Війна приносить із собою лише руйнування та великий жах, вона забирає рідних і близьких, а наше наймолодше покоління позбавляє дитинства. Ті діти, що живуть у прифронтових містах, спостерігають лиха війни щодня.

 


 

Дітлахи насолоджуються довгоочікуваним відпочинком

 

Як ви вже знаєте, завдяки допомозі небайдужих людей маленькі українці із зони АТО і сімей загиблих воїнів дістали можливість оздоровлення та відпочинку в літньому таборі.

 

Ці діти знають що таке війна

Дітлахи у “Світлячку” освоїлися й насолоджуються відпочинком, – розповідає волонтер Центру взаємодопомоги “Врятуємо Україну” Сергій Косяк, – для них багато різних цікавих заходів підготували наші модератори та наставники. Особлива вдячність – Роману Рязанцеву за підбір професійної команди.

 

Канатна дорога для дітей

 

У таборі є все, починаючи від надувного батута, мотузкового парку – до пинболу та стрільби з лука.

 

Війна не повинна позбавляти дитинства

 

Особливо важливе те, що з дітьми працює професійний психолог, і його задача – максимально допомогти дитині позбутися від пережитих стресів.

 

Розваги для дітей у таборі

 

Тут готують з любов’ю та повертають радість дитинства

 

А кухарі просто дивують чудесами кулінарії.

 

Кухар несе тісто

 

Сьогодні на обід приготували неймовірно смачні духові булочки з повидлом. Адже гостей чимало – 250 дівчаток і хлопчиків.

 

Діти в їдальні

 

Організатори просто знесилені, зате діти щасливі, а це – найкраща винагорода.

 

Діти грають у футбол

 

А чи знаєте ви, що таке просте щастя для дитини, котра жила на лінії фронту й не по чутках знає, що несе із собою війна?.. Більшість з таких діток до цього були позбавлені не тільки радості, а і звичайних благ.

 

Кодекс рятувальника

 

Організатори літнього відпочинку в таборі “Світлячок” просять підтримати їх. Кожен з нас може надати посильну допомогу.

 

Так, для другої зміни, що триватиме від 30 липня до 8 серпня потрібні кухонні працівники, таких треба 14 людей – це мінімум. Після першої зміни більша частина кухарів їдуть, і тому вже до 28 липня має прибути новий персонал. Виручайте, будь ласка. У цих умовах Сергій підключив усіх, включаючи його дружину Ірину і маму Надію, бо шляху назад немає.

 

Прислухайтеся до свого серця – можливо, ви побачите й себе там.

 

Ще раз нагадаю про умови роботи: графік роботи – через день. Від організаторів – природа, проживання, харчування, подорожі та можливість служити дітям, у яких війна забрала радість дитинства.

 

У кого на серці, з питань роботи пишіть Сергію.

 

Дякуємо!