Якщо такі колеги, то нащо вороги?

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

Щодо недопущення поширення у наукових виданнях України та у ЗМІ інформації військових злочинців «ЛНР» ТА «ДНР», а також держави агресора – РФ.

 


 

Якщо такі колеги, то нащо ті вороги? – таке питання постає у зв’язку із ситуацією, що склалася. Отже, на кошти українських платників податків утримується ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», який в умовах інформаційної війни Кремля проти України фактично сприяє окупантам та військовим злочинцям із «ЛНР» та «ДНР» в досягненні цілей дезінформації її громадян.

 

Так, окремими авторами та редакціями українських видань було використано інформацію терористичної організації «ДНР» – наприклад, видавництвом «Издательський дом Заславский» у журналі «Медицина неотложных состояний» №6(69) 2015 р. надруковано статтю Кочіна І.В. ДЗ «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України» – «Особливості медико-санітарних втрат і організації екстреної медичної допомоги населенню та військовослужбовцям в зоні проведення антитерористичної операції».

 

Уданій статті, в умовах інформаційної війни РФ та військових злочинців із «ЛНР» та «ДНР» проти української держави, здійснено посилання на підконтрольного терористам головного лікаря станції швидкої медичної допомоги у м. Донецьк.

 

Баландін Олександр – підконтрольний терористам головний лікар екстренної медичної допомоги на брифінгу (м. Донецьк, лютий 2015 р.)

 

Для остаточного закріплення каналу надходження сумнівної і відредагованої спецслужбами Кремля інформації здійснено посилання на кремлівський сайт. Характерно, що автором статті, рецензентом, редакцією, видавництвом свідомо проігноровані офіційна позиція української держави та уряду, а також правила написання, згідно українського правопису, терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» в лапках.

 

Довідка. Видавнича практика передових країн унеможливлює використання інформаційних та наукових ресурсів для досягнення терористами та державами-агресорами своїх цілей. Для оцінки ситуації на окупованих територіях застосовуються інформаційні бази ООН, «Міжнародного комітету Червоного Хреста», визнаних і авторитетних міжнародних неурядових організацій.

 

Дії Кабінету Міністрів України. З метою недопущення втягування державних та комунальних установ, наукових закладів, видань та громадян України у агресивні плани РФ та військових злочинців із «ЛНР» та «ДНР»:

 

  1. Запровадити сучасні стандарти видавничої діяльності;
  2. Провести моніторинг наукових видань та ЗМІ, а також правову оцінку фізичних та юридичних осіб, причетних до співпраці з окупантами та притягнення винних до відповідальності. Штрафи мають унеможливити бажання бути посібником окупантів та військових злочинців;
  3. Систематично інформувати громадян України та іноземців про офіційні, тіньові та гібридні сайти Кремля і терористів, насамперед із «ЛНР» і «ДНР».