Як діяти на упередження терористичних актів

Криваві ігрища Кремля, олігархату, московинів, «савєтскіх і прастих людєй» навколо дестабілізації ситуації в Україні мають упереджуватись і нейтралізовуватись.

 

 

Організаторами виконань терористичних актів були, є і, вірогідно, будуть діючі та звільнені військовослужбовці та поліцейські Московії, України, решти «постсавєцких стран», шовіністи із сусідніх держав.

 

 

Стан справ. Невідповідність системи контррозвідувального захисту СБУ від терористичних атак з боку спецслужб іноземних держав, олігархату, московинів та інших носіїв ідеології московинського світу.

 

Персональна відповідальність за упередження терористичних актів несуть: перший заступник голови СБУ, керівник департаменту СБУ із упередження тероризму, перший заступник керівника управління СБУ в м. Києві та решти регіонів України, керівники та оперативні працівники відповідних підрозділів центрального та регіонального органів СБУ.

 

Ключові проблеми:

 

 1. Кадрова невідповідність персоналу СБУ масштабам, глибині та складності терористичних загроз.
 2. Примітивізм у моделюванні реальних загроз.
 3. Відсутність належного рівня прямого спілкування між громадянами та працівниками СБУ на всіх рівнях щодо ознак підготовки та скоєння терористичних атак.

 

Дії громадян України:

 

 1. Кардинальне покращення науково-експертним середовищем із числа офіцерів контррозвідників – українських державників, які перебувають в запасі або відставці, моделювання терористичних загроз на рівні громад сіл селищ та міст, регіонів та за державу в цілому.
 2. Розгортання в Інтернет-ресурсах проектів «Я захищаю себе і державу від тероризму» з детальним правовим висвітленням упереджувальних дій щодо недопущення тероризму.
 3. Надання в Інтернеті порядку дій власників, керівників та працівників закладів всіх форм власності з метою попередження терористичних актів.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

 1. Прийняття доповіді голови СБУ по притягненню до відповідальності посадових осіб, відповідальних за упередження терористичних актів в Україні, з 2014 р. по 2017 рр., включаючи події 25.10.2017 року в м. Києві.
 2. Створення при РНБО України «Комітету з протидії тероризму» (аналог при Президентові США). Перейти на системно-командну роботу по залученню максимальної кількості громадян у протидію тероризму на всіх рівнях. Насамперед це стосується використання успішного американського досвіду залучення придатних офіцерів контррозвідників в запасі та у відставці для моделювання загроз.
 3. Провести переатестацію співробітників СБУ та Національної поліції на ділянках відповідальності яких протягом останніх трьох років скоєні терористичні акти.
 4. Розгортання в ЗМІ урядових проектів під назвою «Я упереджую терористичні акти».
 5. Залучити допомогу урядів США і Великої Британії по сучасним програмним технологіям моделювання упередження загроз.

 

Олександр Корнійчук