Ігноруйте шоу популістів

Обґрунтоване позбавлення Михайла Саакашвілі громадянства України виявилося політичною помилкою. Як наслідок, цю помилку було використано олігархатом, Кремлем та їх популістським айсбергом – Ю. Тимошенко та іншими для максимального роздмухування інформаційної істерії з метою дестабілізації ситуації і примусу українців за їх власні кошти виконати забаганку щодо дострокових парламентських виборів. Це повністю відповідає стратегії Кремля з дестабілізації ситуації в Україні і проведенні зміни влади так часто, поки це не призведе до встановлення московської диктатури.

 

 

Давайте проведемо історичні паралелі: внутрішньо-українські чвари представників політичних партій на фоні відкритої агресії Московії проти України в ході чотирьох московино-українських війн у 1917-1921 рр. призвели до зміни влади 16 разів і встановлення кривавої кремлівської диктатури.

 

Ключова проблема зараз – це емоційність у діях союзників БПП «Солідарність» – «Народного фронту» під час здійснення тиску на Президента України при прийнятті правового рішення щодо позбавлення Саакашвілі українського громадянства.

 

Потреба українського народу та держави:

 1. Суцільне ігнорування будь-яких заяв та дій з боку шоу популістів – Ю. Тимошенко, О. Ляшка, М. Саакашвілі щодо намірів дестабілізації ситуації в Україні. При цьому гаслами мають стати: «Ні – дестабілізації в Україні!», «Ні – кремлівським задумам дострокових перевиборів!», «Так – модернізації України!».
 2. Кардинальне покращення рівня інтелектуального супроводу управління українською державою на основі залучення системних аналітиків – українських державників, які фахово спроможні консолідувати єдність політичних сил – насамперед, БПП «Солідарність», «Народного фронту» та ін. українських державників на основі прийняття законодавчих, урядових та президентських рішень по поглибленій модернізації України.
 3. Президентом України провести кваліфіковане розслідування обставин прийняття рішення про надання та позбавлення громадянства М.Саакашвілі, осіб причетних до порушень українського законодавства, їх відповідальності за це, а також вжити системні заходи по недопущенню політичних помилок, які можуть слугувати пусковим механізмом для дестабілізації ситуації в Україні.

 

Дії громадян України:

 1. Повне ігнорування будь-яких телепередач, інформаційних повідомлень в ЗМІ, а також «мітингів» та ін. масових акцій, які планують проводити в Києві та регіонах популісти – Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі, О. Ляшко та їх політичні клони на місцях.
 2. Моніторинг науково-експертним середовищем ЗМІ для визначення прізвищ олігархату – їх власників, які штучно розкручують антидержавну істерію.
 3. Громадським активістам розгорнути в ЗМІ кваліфіковану політико-правову оцінку антиукраїнських дій Ю. Тимошенко, М. Саакашвілі, О. Ляшка та ін.
 4. Провести незалежне розслідування порушень законодавства України в діях М. Саакашвілі, посадових осіб Адміністрації Президента при прийнятті рішення про надання громадянства, а також дій Ю. Тимошенко та інших парламентарів-популістів, які причетні до прориву кордону і порушення законодавства України для передачі матеріалів до правоохоронних органів.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та українських державних місцевих органів влади:

 1. Впровадження в механізми прийняття рішень Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, регіональною та місцевою владою запобіжників, які унеможливлять системну та масштабну дестабілізацію ситуації в Україні. До прикладу в США при Міноборони створено Управління загальних проблем, в кількості трьох чоловік, до якого залучені інтелектуали-практики та науковці з високими моральними і державницькими якостями, які критично оцінюють проекти законів, урядових рішень та наказів відомств. Це унеможливлює розкрадання коштів, нейтралізує лобізм та захищає імідж Збройних сил США. (Центр національних інтересів України готовий запропонувати українських державників-системних аналітиків у сфері національної безпеки, оборони та обороно-промислового комплексу).
 2. Визнання конфліктної ситуації між правовими підставами та політичним рішенням, яке призвело до іміджевих втрат України та влади.
 3. Подвійне нарощування ефективних дій, насамперед, Верховної Ради та Кабінету Міністрів у впровадженні запланованих системних реформ.
 4. Враховуючи абсолютну довготривалу неадекватність в поведінці Ю.Тимошенко, М.Саакашвілі, В.Хуйла та ін. будь-які перемовини не мають сенсу за своїми наслідками, том, що вони слухають, обіцяють та роблять те, що їм особисто вигідно. Правопорушники і злочинці мають бути нейтралізовані в правовому полі від суспільства та держави.

 

Українська держава не має права на іміджеві втрати, які щоденно генеруються на шоу популістів та олігархатом в координації з Кремлем.

 

«Не давайте…» політичним популістам (авт.) «…динаміт, навіть з етикеткою-попередженням… Треба захищати громадян від них самих…», від популістів (авт.), «які впарюють їм …продукти».

 

Необхідно поставити популістів, олігархат і Кремль на місце й «…навчити людей жити у світі непевностей».

 

(Читайте також: Н. Талеб. Чорний лебідь. – К.: Наш формат, 2017 – 392 с.)

Олександр Корнійчук