Системна антиєвропейська стратегія Кремля

За експертними оцінками, московини, як п’ята колона Кремля, на чолі з олігархатом повністю ігнорують будь-які дії української держави щодо захисту інформаційно-гуманітарного простору від гібридної агресії Кремля. Абсолютна більшість московинів, які є номінальними власниками паспортів громадян України, послуговуються всіма ЗМІ Московії з використанням інтернет-технологій. Схожа ситуація має місце в країнах ЄС, США та ін.

 

 

Стан справ. Кремлівські дії з анексії та окупації частини території незалежних держав: України – Криму, частини Луганської та Донецької областей; Грузії – Абхазії та Південної Осетії; Молдови – Придністров’я; Азербайджану – Нагірного Карабаху; окремих територій Сирії та ін., а також активне і агресивне використання міжнародних інституцій – ООН, ОБСЄ, ПАРЄ, Рада Європи для легалізації власних дій мають бути системно задокоментовані та за допомогою незалежних судових інстанцій приведені до чіткого виконання норм міжнародного права.

 

Ключова проблема. Системний багатомільярдний підкуп Кремлем вищих посадових осіб передових держав з метою активної легалізації власних злочинів проти незалежних держав та їх громадян. Це проходить на фоні очевидного безсилля та непрофесіоналізму розвідувальних та контррозвідувальних структур, насамперед Німеччини, Чехії, Австрії, Угорщини та інших держав, які зараз виявляють очевидну нездатність захистити реальний суверенітет.

 

Типовим доказом є безкарність у просуванні легалізації злочинних дій Кремля з боку Президента Чехії М. Земана та екс-канцлера Німеччини Г. Шредера. Поведінка зазначених посадовців вказує, що їхній рух до влади, перебування в ній пов’язані з фінансуванням Кремлем. Особлива небезпека полягає в тому, що ці особи створили інституційне середовище в різних містах цих держав, яке генерує дії по реальному демонтажу Євросоюзу («Альтернатива для Німеччини» і т.п.).

 

Типовим наслідком системної антиєвропейської інформаційної кампанії з розпалювання сепаратизму з метою розвалу державності Іспанії та єдності ЄС є багаторічне втручання Кремля в інформаційний, гуманітарний та економічний простір Каталонії. Такі ж тенденції фінансуються Кремлем у кожному проблемному регіоні, насамперед країн ЄС.

 

Історичний досвід, який використовується Кремлем. Всі країни, які нині несуть реальну загрозу регіональній та глобальній безпеці – КНДР, Іран, Сирія, Лівія та інші держави, в яких існує глибока системна криза, протягом десятиліть були об’єктами потужного інформаційного і гуманітарного впливу з боку Кремля. Нині Московія використовує попередні інвестиції в дестабілізацію ситуації з використанням зазначених країн.

 

Уроки для цивілізованого світу по захисту від кремлівської окупації. Єдиною системною дією, яка унеможливить нарощування зусиль Кремля з окупації територій незалежних держав та розвалу ЄС є застосування в сучасних умовах досвіду нейтралізації СРСР в кінці 80-х – початку 90-х. рр. як «імперії зла». Насамперед це було досягнуто кардинальним зниженням цін на енергоносії та весь сегмент сировини, яка становила левову частку державного бюджету Московії.

 

Дії міжнародної спільноти:

 

  1. Взяття США, Францією, Японією, Великою Британією та ін. держав згуртованої відповідальності за розробку і впровадження стратегії по системному приведенні фінансово-економічного потенціалу Московії до стану неспроможності вести окупаційні війни та примусу до негайного звільнення захоплених територій іноземних держав.

Охоплення держав, які знаходяться у повній інформаційній окупації Кремля якісним і доступним інформаційним продуктом.

  1. Спецслужбам зазначених країн задокументувати механізми фінансування та приведення до влади в країнах ЄС лідерів держав та урядів за останні 25 років. Метою цього має стати судовий розгляд отриманих доказів та запровадження системи дієвого захисту державності кожної незалежної країни від спецслужб Кремля.
  2. Розробка і впровадження, насамперед в країнах ЄС, сучасних стандартів захисту державних і приватних інституцій, інформаційного і гуманітарного простору, а також міжнародних організацій і спецслужб від Кремля.

 

Дії громадян, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

  1. Реальний захист інформаційного простору української державності на власній території та за кордоном з використанням сучасних системних технологій. Насамперед це стосується захисту громадян України від використання інтернет-ресурсів для перебування у полоні кремлівської пропаганди.

 

СБУ налагодити довірливі відносини з усіма категоріями громадян України для своєчасного отримання упереджувальної інформації про потребу в захисті тих чи інших осіб від будь-яких носіїв московинського світу. Особливо актуальним є сприяння у захисті наукових, освітніх, культурних, державних та комунальних закладів, правоохоронної системи, ЗСУ від носіїв московинського світу.

 

Олександр Корнійчук