Суд скасував додаткові пенсійні внески для приватних підприємців

Як передає кореспондент прес-служби партії малого і середнього бізнесу, який був присутній в залі суду 28 вересня, під час розгляду справи щодо скасування постанови КМУ від 14.04.2008 р. № 366, рішенням окружного Адміністративного суду м. Києва цю постанову скасовано.

Партія малого і середнього бізнесу вже кілька місяців боролася проти постанови № 366 – проводила голодування, акції протесту під Кабміном, писала звернення до суду і КМУ і нарешті домоглася свого.

Вітаємо всіх підприємців з цією значною перемогою!

Нагадуємо, що Постановою № 366 для підприємців-спрощенців з 1 травня поточного року була встановлена обов’язкова доплата внесків до Пенсійного фонду.

Підприємці вже 6 травня подали позов до Кабінету Міністрів України. Через два місяці число подібних позовів проти уряду від підприємців та адвокатів було вже понад тисячу. Усі позови об’єднали в одне провадження.

У результаті суду дію постанови № 366 призупинено до набрання законної сили постанови суду.

Представниця Кабінету Міністрів України Ольга Станецька у залі суду погодилась з тим, що постанова уряду № 366 є незаконною і пояснила мотиви діяльності уряду таким чином: “Мінпраці двічі направляло закон через Кабінет Міністрів. Закон один раз не пройшов перше читання, а вдруге взагалі не був прийнятий Верховною Радою. Тобто ми зробили все, що могли зробити для того, щоб це було належним чином оформлене, проте … діяти якось держава має ж… Незважаючи на те, що Верховна Рада не працює.”

Партія малого та середнього бізнесу