Шляхи захисту України та США від гібридних технологій Кремля в умовах окупації Криму та Донбасу

З цією метою Кремлем вірогідно «надана» інформація про фінансування українським олігархатом в складі В.Януковича, А.Клюєва, Б.Колєснікова, Р.Ахметова, В.Новінського, Д.Фірташа та ін. терористичних дій та на Сході України. Сутність полягає в тому, що кремлівське фінансування достатньо вірогідно приховане у бізнес-операції зазначених осіб з Московією.

Сума фінансування Кремлем терористичної діяльності обраховується вартістю утримання 35 тис. терористів, близько 8 тис. кадрових військових Московії на Донбасі, близько 40 тис. кадрових військових Московії в окупованому Криму, вартістю поставленого озброєння, боєприпасів, матеріально-технічних та ін. засобів, витрат на ведення терористичної війни в інформаційній, культурній, економічній, фінансовій, транзитній та ін. сферах. Крім того, в цю вартість входить утримання більш ніж 150 тис. контингенту московинських військ на північних та східних кордонах України, значного штату кадрових співробітників ФСБ, СЗР, ГРУ ГШ РФ (до 6 тис.), які нелегально перебувають на території України, в сусідніх державах, а також прикордонних областях Московії.

Для отримання доказів фінансування Кремлем терористичної діяльності на окупованому Донбасі та в Криму необхідне єднання зусиль спецслужб України, Великобританії, Швейцарії та ін. країн. Достатньо актуальним є аналітичне дослідження порівняльного аналізу статків українського олігархату у довоєнний період (до 2013 р.) та у IV кварталі 2013 р., 2014-2017 рр. з урахуванням динаміки змін цін на сировинному, валютному ринках.

Підтвердженням знищення доказів Кремлем прямого фінансування тероризму на Донбасі є фізична ліквідація спецслужбами Московії ватажків терористів – «Мотороли», «Бетмена», «Гіві» та ін., які детально були обізнані про обсяги прямого фінансування Кремлем тероризму в Україні.

PhD Наум Древлянський