Луценко створює “Візир”-2

«Ми замовляємо вдосконаленого «Візира», який працюватиме тільки в автономному режимі. Холодна відеокамера, незважаючи на те, хто за кермом, фіксуватиме порушення. Більш того, без зупинки водія, який точно запропонує хабар», – сказав Луценко.

УНІАН

Міністр внутрішніх справ спростував докори в необ’єктивності роботи приладу «Візир».«Ми маємо підтвердження з Держстандарту, що «Візир» і в автономному, і в неавтономному режимі дає точні дані», – сказав він.

Нагадаємо, 14 вересня начальник прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко повідомив, що Генпрокуратура внесла розпорядження начальнику ДАІ України Сергію Коломійцю з вимогою припинити штрафувати дорожніх порушників без їх відома.

Політінформ

Від редакції:

Але залишається нез’ясованим ще багато питань.

 Найголовніше – це достовірність фото, зроблених «Візиром», бо будь-яка людина яка має цифровий фотоапарат та трохи знайома з комп’ютером може наробити величезну кількість фото, схожих на «Візирівське», домалювати будь-яку швидкість і відправити автовласнику.

По-друге, це можливість вилучення будь-якого фото за бажанням працівників ДАЇ з електронної бази, що створює величезні можливості для корупції.

В США цю проблему вирішили дуже просто – всі камери, які роблять фото в автоматичному режимі одразу ж викладають їх з унікальним номером на спеціальний веб-сервер, де їх можуть побачити усі бажаючі. В такому разі таємно знищити фото та заробити на цьому гроші фізично неможливо.