Ваше право

Поділитися:

У розділі “Ваше право” зібрано авторські публікації, що стосуються захисту прав людини та громадянина у відносинах із судовими, правоохоронними та іншими державними органами.

 

Ваше правоЦі матеріали містяться у відповідних рубриках:

 

 

Статті з тематики адвокатської діяльності, представництва і захисту прав та інтересів фізичних і юридичних осіб зібрано у рубриці Адвокатська практика.

 

Наші читачі нерідко звертаються до нас із запитаннями з різних проблемних питань діяльності банків, і цій темі теж присвячено низку публікацій.

 

Ми не обходимо увагою і новели законодавства, аналізуємо перспективи їх впровадження у практику й те, як вони позначаться на житті людей – ці матеріали наведено у рубриці Законотворчість.

 

Для того, щоб убезпечити себе та своїх близьких від потрапляння у тенета шахраїв, аферистів, лохотронів та інших охочих нажитися за чужий кошт тут ви знайдете реальні історії інших людей, інформацію найбільш поширені форми введення в оману та корисні поради стосовно того, як цей обман розпізнати вчасно чи відстояти своє право, якщо вам довелося опинитися в подібній ситуації.

 

Найбільш поширеними та масштабними формами обману є земельні та житлові афери, і тут не останню роль відіграють органи місцевого самоврядування – сільські, селищні, міські ради, котрі, на жаль, нерідко самі порушують закон і вдаються до свавілля.

 

Окремий розділ присвячено забудовникам.

 

І, звісно, актуальною завжди залишається така тема, як захист прав споживачів.

 

Інформація у наведених категоріях розділу “Ваше право” згрупована по роках і постійно оновлюється.

 

Ми будемо вдячні вам за ваші рекомендації, пропозиції та зауваження, які ви можете надсилати на нашу адресу: вул. Січових Стрільців, 40-а, м. Київ, 04053 або на електронну скриньку [email protected].