Фальшивий атестат професора

Професорської атестаційної справи колишнього ректора Харківського зооветеринарного інституту Головка В.О. немає і ніколи не було ані у Харківському зооветеринарному інституті, ані у Харківській державній зооветеринарній академії, – повідомив “Вільному слову” професор Алім Заволока (м. Харків).

“Маю сумнів, що атестаційна справа колись була і в Міністерстві освіти України”, – зазначив далі Алім Андрійович, – “на час придбання Головком В.О. фальшивого атестату професора у 1997 році на підставі фальшивих документів, він у Харківському зооветеринарному інституті не працював (протокол Атестаційної колегії Міністерства освіти України від 23 жовтня 1997 р., є фальшивим), а працював на той час Головко В.О. у місті Мерефа Харківської області, на станції шовківництва розводив хробаків для коконів. До 2001 року Головко В.О. до будь-якої освіти не мав ніякого відношення (свині, Харківській обком комуністичної партіі України, хробаки), після хробаків, за корупційною схемою придбав посаду ректора Харківського зооветеринарного інституту, перебуваючи на цій посаді, чинив дії, що мають ознаки диверсій.

З листа ректора ХДЗВА йдеться про те, що у 1997 році – час придбання Головком В.О. у МОН України фальшивого атестату професора Харківського зооветеринарного інституту, Головко В.О. у цьому інституті не працював.

Раніше Алім Андрійович одержав лист МОН від 04.05 2017 р. № 6.1-902 де йому повідомили, що питання присвоєння вченого звання «професор» Головку Валерію Олексійовичу розглядалося на засіданні Атестаційної колегії Міністерства освіти України від 23 жовтня 1997 р. (протокол № 4/3-11) за клопотанням вченої ради Харківського зооветеринарного інституту.

На цій підставі професор Алім Заволока 16 червня 2017 р. звернувся до МОН України з листом, у якому просить повідомити про те, ким і в якій установі, за даними МОН України, на дату 23 жовтня 1997 р. працював згаданий вище Головко Валерій Олексійович, який отримав у МОН України атестат професора, а також номер протоколу вченої ради ХЗВІ, дату його утворення, дату спрямування цього протоколу з Харківського зооветеринарного інституту, дату надходження протоколу до Міністерства освіти України.

“Вільне слово” уважно слідкує за перебігом подій та інформуватиме про відповідь, яку буде одержано від МОН України.