
Олексій Святогор

Latest posts by Олексій Святогор (see all)
- «Спеціальне тактичне спорядження» нарешті здобуло кримінальне провадження -
- «Новус» – посібник із крадівництва -
- Депутатський корпус на заваді шахраям зі «Спеціального тактичного спорядження» (документи) -
- Novus, який ми не заслужили: реалії популярного супермаркету -
- «Спеціальне тактичне спорядження» – шахраї під прицілом спецпрокуратури (документи) -
Дуже часто у наших колег-журналістів виникає необхідність відвідати будь-яку установу виконання покарань чи слідчий ізолятор (або як їх іноді сукупно називають «місця несвободи») задля здійснення репортажу, нарису, огляду, зйомки телевізійної передачі, підготовки статті чи допису, запису інтерв’ю, фотозйомки елементів інтер’єру тощо.
Зазвичай у низці випадків самі установи місць несвободи організовують відвідини сторонніх осіб під різні приводи – ремонт або обладнання приміщень, відкриття нових блоків чи установ, проведення масових заходів, святкувань, релігійних заходів тощо. В такому разі проблем з доступом до місць несвободи не виникає – прес-служба установи організовує відвідини самостійно у спрощеному порядку.
Але якщо постає питання про індивідуальні відвідини конкретної установи для потреб поспілкуватися з конкретним в’язнем, то в такому разі слід виконати певні формальності, про які ми повідомляємо колег, надаючи копію отриманого листа про умови відвідин Державної установи «Київський слідчий ізолятор» Міністерства юстиції України (аналогічний порядок діє щодо інших місць несвободи).
Для того, щоб відвідати установу виконання покарань, необхідно отримати спеціальний дозвіл. Представники засобів масової інформації не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до дати запланованого відвідування подають до Адміністрації ДКВС, керівництва міжрегіонального управління або начальника СІЗО відповідне подання.
Вдячні колегам за нагоду допомогти доброю порадою.
Читайте також:
Киевский следственный изолятор (№ 13). О тюремном быте
Початок великої роботи: у Київському СІЗО відкрили оновлений режимний корпус
Как в тюрьмах Украины пытаются «ломать» заключенных