Злам шовіністичного фронту проти України

Пріоритетним завданням урядів США, Канади, Великої Британії, Литви, Швеції та України є злам сформованого Московією антиукраїнського шовіністичного фронту із залученням всіх гілок і рівнів влади Польщі, Угорщини, Румунії та інших держав. Демонтаж загроз європейській безпеці має базуватися на системному примусі зазначених держав до поваги суверенності й територіальної цілісності України.

 

 

Стан справ. Шовіністами Польщі, Угорщини, Румунії, Московії на рівні парламентів, урядів всіх рівнів, “науково-експертного середовища” розроблений і скоординований спільний задум розшматування України шляхом довготривалої дестабілізації ситуації шляхом втручання у гуманітарний, історичний, мовний, політичний і безпековий суверенітет нашої держави.

 

Ключова проблема. Координація спецслужб зазначених держав зі скоєння протягом кількох років конкретних антиєвропейських, антиукраїнських і антидержавних акцій за повної бездіяльності та з мовчазної згоди розвідувальних і контррозвідувальних служб Франції, Німеччини та інших держав. Антипольськими, антиугорськими і антирумунськими є дії та заяви шовіністів зазначених країн. Вони демонтують засади регіональної, глобальної та безпеки власних держав.

 

Завдання громадян України:

 

  1. Створення ефективних неурядових науково-експертних груп для щоденного інтелектуального просування проекту “Євроатлантична Україна: шляхи модернізації”.
  2. Документування всіх фактів порушень норм міжнародного права щодо втручання у внутрішні справи України з боку урядів і громадян вищезазначених держав для звернень у міжнародні суди.
  3. Припинення будь-яких дискусій з носіями шовіністичної ідеології.
  4. Застосування інтелектуального тесту на визначення причетності тієї чи іншої особи до шовіністичних кіл шляхом обговорення будь-якого матеріалу, викладеного на сторінках сайту журналу “Український тиждень”.
  5. Призупинення будь-яких зустрічей з “науково-експертним” середовищем, яке є носієм шовіністичної ідеології. Усвідомлення, що тільки принципова і мудра відсіч шовіністам на всіх рівнях є запорукою захисту української державності.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

  1. Проведення робочих зустрічей із високопосадовцями вищезазначених країн для затвердження «Спільної стратегії євроатлантичної інтеграції України». Доведення незаперечних доказів безперспективності втручань у суверенний простір українського державотворення з боку урядів зазначених країн.
  2. Розгортання проектів фінансування наукових досліджень «Розбудова висококонкурентної української держави»; «Шовінізм Московії, Польщі, Угорщини, Румунії: минуле, сьогодення і майбутнє».
  3. СБУ кардинально покращити якість упередження і документування розвідувально-підривної діяльності спецслужб зазначених країн та ін. держав з метою захисту української державності, насамперед у міжнародних судах. Слід враховувати, що антиукраїнські дії вірогідно розроблені на 15-20 річний період

 

Дії міжнародної спільноти. Урядам США, Великої Британії, Канади вжити системних заходів щодо захисту державності Польщі, Угорщини та Румунії шляхом документування і упередження співпраці спецслужб зазначених країн з Московією з ліквідації української державності.

 

Олександр Корнійчук