Парад з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

The following two tabs change content below.
Avatar

Ірина Кременовська

кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник; головний редактор загальнодержавного бюлетеня "ГОВОРИ!", e-mail: govory.red@gmail.com

У столиці на Хрещатику та на Майдані Незалежності пройшов парад військ з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

 

 

В урочистих заходах з нагоди святкування взяли участь близько 4 500 військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, співробітників Нацполіціі.

 

 

Країна змінюється на краще не так швидко, як хотілося б, та й ми багатіємо ми не такими темпами, як очікувалося. Але сьогодні головне з того, за що дійсно відчуваєш гордість – це наша армія! Лише за три роки вона стала дійсно силою і предметом гордості для кожного українця.

 

 

І в цей святковий день наша армія крокує Хрещатиком разом зі своїми союзниками, наближуючи той час, коли Україна здобуде остаточну перемогу над ворогами.

 

 

Завжди, в будь-якій війні запорукою перемоги є підтримка союзників.

 

 

У параді взяли участь близько 10 підрозділів з Великобританії, Грузії, Канади, Литви, Молдови, Польщі, США, а також видатні групи Латвії, Румунії, Естонії.

 

 

Погляньте на союзників, які пройшли та пронесли свої прапори центром Києва. Тож все буде гаразд.

 

На військовий парад до Дня незалежності України в Київ були запрошені міністри оборони Грузії, Литви, Латвії, Молдови, Польщі, Чорногорії, Естонії, а також заступник міністра оборони Великобританії.

 

Виставка військової техніки.

 

 

Сьогоднішній день вкотре нагадує всім, що попереду – велика боротьба та ще багато роботи, що нам належить виконувати – спільними зусиллями, гуртом.

 

Становлення України як суверенної, унітарної, правової держави сучасного типу донині фактично не є остаточно завершеним, а тому зазнає різнобічних впливів, які не завжди йдуть на користь суспільству. Тому зараз як ніколи важливе усвідомлення суспільством суттєвих змін сприйняття світовим співтовариством України, яка отримала нові можливості для реалізації власних національних інтересів у мінливому й суперечливому глобальному просторі.

 

Зі святом, люди! І чекаємо на Парад Перемоги в Донецьку, Луганську, Севастополі!

 

 

Ірина Кременовська