Популістичний вождізм. Як захистити від нього Україну?

The following two tabs change content below.
Олександр Корнійчук

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

«Гарними помислами вимощена дорога до пекла»

 

В Україні, як у постсовєтській державі, активно процвітає популістичний вождізм Ю. Тимошенко, О. Ляшка та абсолютної більшості лідерів політичних партій, народних депутатів і депутатів місцевого рівня, а також урядовців. Новою “яскравою зіркою” є постать М. Саакашвілі.

 

 

Ключова проблема. Зазначений популістичний вождізм є верхівкою олігархічних “айсбергів” України. Їх метою є максимальна дестабілізація ситуації в Україні, що повністю відповідає інтересам Кремля, зокрема задля отримання надприбутків і грабунку України.

 

Вимоги української держави та українців до опозиції. В умовах московинсько-української війни Україна на всіх рівнях потребує мудрої, а не емоційної опозиції. Мудрість має полягати у розробці та оприлюдненні планів її модернізації як високотехнологічної країни за всіма галузями економіки з прив’язкою до регіонального і міжрегіонального рівнів. Це має бути підтверджено ґрунтовними розрахунками, джерелами надходження коштів та очікуваною рентабельністю на ринках регіонів світу. Час для активних виборчих дій має наступити для всіх опозиціонерів за 2 роки. Зазначений термін є достатнім, щоб сформувати ефективні управлінські команди для реалізації сучасного державотворення. Ефективним кроком для реалізації майбутніх виборчих проектів може стати створення Інтернет-ресурсу з оприлюдненням прізвищ посадових осіб та скоєних ними протиправних дій із зазначенням орієнтовних сум збитків для України.

 

Співпадіння дій Ю. Тимошенко, О. Ляшка, М. Саакашвілі та інших популістів зі стратегічними інтересами Кремля щодо масштабної дестабілізації ситуації в Україні, сприяння процвітанню махновщини і, як наслідок –  московської окупації.

 

Дії Ю. Тимошенко, О. Ляшка, М. Саакашвілі є реальною загрозою національній безпеці України. Їх антиукраїнська діяльність має бути нейтралізована активністю громадян, громадських організації та, за наявності достатніх підстав – правоохоронною системою.

 

Олександр Корнійчук