Євгенія Крупенько
Latest posts by Євгенія Крупенько (see all)
- Якщо ви постраждали від дій Інтернет-шахраїв (на прикладі лохотрону «World Champions») -
- Матвій Кулаковський, історія благодійного лохотрону -
- Скільки коштує реклама благодійних лохотронів на хворих дітях -
- Як висловити співчуття (фази горя і практичні поради) -
- Аферисти «World Champions» чекають на ваші гроші -
Фізична активність повсякчас необхідна людині для підтримання нормального фізичного стану, працездатності, а також і психічного здоров’я.
Зараз не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу через пандемію COVID-19 запроваджено карантинні заходи, а тому більшість людей змушені залишатися вдома і працювати дистанційно.
Звісно, як уже переконалися всі ті, хто перейшли на віддалений режим роботи, це дуже виснажує, тому що ми опинилися в умовах фізичних обмежень. Однак самоізоляція все ж є одним з найбільш дієвих способів зупинити поширення хвороби. Навіть якщо зараз ми перебуваємо в умовах обмеженого простору, все одно варто пам’ятати, що наше здоров’я – у наших руках, а з будь-якої ситуації можна знайти вихід. Тому зараз ми з вами дізнаємося, як правильно включити рухову активність у наші повсякденні заняття.
Перед тим, як ми з вами перейдемо до історії нашої українки, що зараз знаходиться в самому епіцентрі спалаху епідемії, розповім вам про деякі новини від Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Рекомендації ВООЗ щодо підтримання фізичної активності в умовах самоізоляції
ВООЗ рекомендує дорослим 150 хвилин помірної фізичної активності або 75 хвилин інтенсивного фізичного активності на тиждень або поєднання помірної та інтенсивної фізичної активності. Європейським регіональним бюро ВООЗ було розроблено методичний посібник, у якому людям пропонуються прості і безпечні способи підтримання фізичної активності в умовах обмеженого простору.
Слід уточнити, що даний методичний посібник призначений безпосередньо для тих людей, що знаходяться в умовах самоізоляції (карантину), тобто вони не мають симптомів захворювання або ознак гострих респіраторних захворювань. Якщо людина має якесь захворювання, то ці рекомендації не слід розглядати є альтернативу приписам лікаря.
Як зазначає фахівець з питань харчування і фізичної активності в ЄРБ ВООЗ – Леа Неш Кастро, можна залишатися фізично активними, навіть коли ми змушені весь час перебувати у приміщенні:
«Тепер, коли більшість з нас постійно живуть, працюють або навчаються у домашніх умовах, нам ще більш важливо робити перерви в роботі для розминки, щоб рухатися, розтягувати м’язи і приділяти достатній час і увагу підтриманню нашого душевного благополуччя».
Завжди можна знайти й обрати саме ті вправи, які ви зможете виконати без наявності спеціальних тренажерів або інвентарю. Головне – розробити для себе такий режим дня, що включатиме достатню рухову активність навіть у домашніх умовах. І в цьому нам допоможуть поради людини, котра вже протягом тривалого часу знаходиться в умовах самоізоляції, проте завжди знаходить час для фізичної активності й ділиться своїм досвідом з нами.
Фізична активність і продуктивний день: як організувати свою роботу в умовах самоізоляції
Двадцятирічна Валентина Костюк переїхала до Італії кілька років тому.
Там вона завершила навчання і влаштувалася на роботу, але амбітним планам завадило поширення епідемії, спричиненої раніше невідомим вірусом, від якого в Італії щодня помирають сотні людей. До речі, там теж великий дефіцит масок, а ще жорсткі умови карантину, за яких виходити з дому можна лише за наявності спеціального дозволу.
Валентина веде власний канал CUTERLAND, на якому розміщує багато цікавих відео на інші теми. Зараз вона змушена розповідати про те, що відбувається в Італії, проте дівчина не втрачає наснаги і прагне підтримати інших людей. Їй теж часом буває страшно й дуже складно стримати емоції від того, що відбувається навколо. Але вона розповідає все, як є.
Для того, щоб здолати страх і не піддатися відчаю, Валентина намагається триматися й вірити у краще, а в цьому їй допомагає фізична активність.
Відео Валентини надихають і дарують впевненість у тому, що ми зможемо здолати всі випробування та зберегти здоров’я. А вдома завжди можна знайти дуже корисні заняття, на які раніше бракувало часу.
Та нарешті, навіть генеральне прибирання можна робити в бадьорому настрої та із задоволенням. Як каже Валентина, карантин – це той час, коли слід бути зі своєю родиною, спілкуватися, допомагати одне одному і при цьому не забувати приділяти час для отримання нових знань, навчання і розвитку.
І
Її поради з власного досвіду будуть корисними для школярів і студентів, які зараз навчаються у домашніх умовах.
Також сьогодні саме час зайнятися вдосконаленням своїх знань з іноземної мови.
Дякуємо Валентині за натхнення та щиро бажаємо міцного здоров’я цій сильній дівчині та її рідним. Ви теж, друзі, будь ласка, залишайтеся вдома. Бережіть себе та своїх близьких, організовуйте свій день помірковано і пім’ятайте, що фізична активність – запорука здоров’я і довголіття. А щоб не сумувати, підпишіться на канал Валентини і залишайте їй у коментарях слова підтримки, які зараз їй так потрібні.