300 тисяч російських «добровольців», які воюють в Україні (список)

Поділитися:

У розпорядження редакції «ГОВОРИ!» потрапив список на 300 тисяч осіб – так званих «добровольців» країни-терориста, які за власним бажанням прийшли до військкоматів, щоб узяти участь у війні проти України.

 


 

Особи, що мобілізувалися добровільно, кардинально відрізняються від усіх інших за своєю мотивацією. Вони – не ті «мобіки», яких погнали на забій, як худобу. Вони зробили усвідомлений вибір і стали на шлях скоєння воєнних злочинів. Вони подолали сотні й тисячі кілометрів, аби вдертися до чужої країни та винищити всіх, до кого тільки зможуть дотягнутися.

 

Список воєнних злочинців

Багато «добровольців» із цього списку мають профілі у соцмережах, що полегшує їх ідентифікацію – наприклад, як цей морячок Василь Абабій та його сокурсники (фото зі сторінки у «ВКонтакте»)

 

Нижче наведено повний список: 300 тисяч імен, дати народження, адреси місця проживання і реєстрації. Географія доволі широка – тут м’ясо з усіх куточків «вялікай і нєоб’ятнай», від Єйська до Ямалу. Є чимало добровольців з Москви та Санкт-Петербургу та центральних регіонів, причому росіян значно більше, ніж представників національних республік. Вік «добровольців» переважно молодий.

 

Микола Дуріхін зі Ставропольського краю, Дмитро Баришніков з Іжевська, Марк Шульга з Новосибірська, Олександр Казаков з Благовещенська, Іван Новосьолов з Москви та ще 299 995 інших «вояк» – це чиїсь сини, чоловіки, коханці. Тепер ми знаємо, де вони жили і де слід шукати їхніх родичів.

 

Всього документ займає понад 28 тисяч сторінок.

 

 

Список також можна завантажити у форматі Microsoft Word (розмір файлу 20,1 МБ).

 

Впевнені, що список станеться у нагоді не тільки нашим правоохоронцям, але і партизанам, які працюють у російському тилу і допомагають карати військових злочинців.