«Спеціальне тактичне спорядження» – шахраї «глибокого залягання» (документи)

Поділитися:

Маємо із сумом продовжити цикл наших журналістських досліджень з приводу діяльності одіозного ТОВ «Спеціальне тактичне спорядження» (російською мовою – «Специальное тактическое снаряжение», іноді використовується абревіатура «СТС», код ЄДРПОУ 33442165). Із сумом – бо ми навіть не сподівалися, що отруйні щупальця пройдисвітів увіп’ються в тіло зраненої України та її військово-промислової галузі настільки глибоко.

 


 

Так, минулого разу ми звернули увагу читачів на обставини включення «Спеціального тактичного спорядження» до переліку стратегічно важливих підприємств, працівники яких можуть бути заброньовані від мобілізації через їх участь у важливих секторах суспільного виробництва.

 

Відповідь, яка була надана Мінстратегпромом детально визначила, яким чином ТОВ «СТС» було включено до переліку.

 

Лист Мінстратегпром

Виявляється, представник Міністерства оборони України щиро заприсягнувся, що діяльність ТОВ «СТС» та його взаємостосунків з ДержККБ «Луч» має надзвичайно важливий характер

 

Спеціальне тактичне спорядження

Про це окремо зазначено у двох останніх абзацах листа

 

Але найбільша інтрига розгорнулася далі, коли ми запитали Міністерство оборони України про зміст контакту, його суть, обсяг, «важливість» і «потрібність» для потреб національної економіки загалом і оборони, зокрема.

 

Відповідь надаємо, як є:

 

Лист Міноборони

Лист Міністерства оборони України (зверніть увагу на передостанній абзац)

 

Міністерство оборони України чітко зазначило, що не в курсі про зміст контракту, його спрямування, хід виконання, значення та вагомість.

 

Тут постає одразу декілька запитань. Яким чином тоді, не знаючи про контракт, Міністерство оборони України на засіданні профільної міжвідомчої робочої групи палко запевняло, що контракт важливий і потрібний і без нього ледь не зупиниться діяльність ДержККБ «Луч»?  А раптом там реалізується якась нісенітниця, яка не має значення для оборони взагалі, неістотна та несуттєва? Як можна було «тягнути мазу» за невідому контору?

 

Принаймні, коли надійшов сигнал від журналістської спільноти, то можна ж було хоча б для видимості та «порядку» запитати інформацію та дати мінімальну відписку – мовляв, реалізуються ґудзики, ремені, гайки-болти, етикетки-пивні кришки тощо? Характерно, що ДержККБ «Луч» до цього часу відповіді взагалі не надало. Вірогідно тому, що ніяк не може знайти у себе такий важливий і потрібний контракт (попри збіги всіх строків для виконання запиту).

 

А можливо, контракту взагалі немає, або ж під виглядом його виконання банально відмиваються та розкрадаються кошти? Сподіваємося, що компетентні правоохоронні та контролюючі (в тому числі інспекційні, ревізійні) органи знайдуть змогу розібратися та дати по хижим загребущим рукам бузувірів.

 

Чекайте на продовження.