Престижно розмовляти українською

24 січня 2019 р. у межах проекту «Ми – українці», який має метою збереження та розвиток українських традицій історії та культури, у колонній залі КМДА за участі організацій ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка, КБУ, ГС «МУЖНІСТЬ» було проведено урок патріотичного виховання на тему «Престижно розмовляти українською мовою» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл №№21 і 48 м. Києва.

 

 

Професор Київського Міжнародного Університету Іван Пилипович Ющук розвивав тему про те, в чому полягає особлива важливість спілкування рідною мовою, яке майбутнє цієї частки духовної ціності народу.

 

 

– Ті, хто захищають країну – ті захищають мову. Та навпаки: той хто захищає мову – той захищає країну, – доводив до учнів старших класів Руслан Анатолійович Боровик (Багдад) – “кіборг”, гранатометник, а нині – молодший сержант 81-ї ДШБ.

 

 

Він розповів про тяжкі бої за Донецький аеропорт, про дух українських воїнів, які захищали і захищають Вітчизну.

 

 

Загиблих вшанували хвилиною мовчання. Висловлюємо подяку Оксані Волошиній – завідуючій відділом Всеукраїнського товариства “Просвіта” та Віктору Шевченку за організацію уроку, а також висловлюємо подяку за фото Дмитру Гутману.

 

Loading...