Водянський сільський голова-зрадник Сергій Єрмаков украв російську «гуманітарку»

Поділитися:

На Запоріжжі голова Водянської ОТГ Сергій Єрмаков під час російської окупації проявив себе не тільки як зрадник, але і як крадій. Спочатку він добровільно погодився співпрацювати з ворогом, завдяки чому залишився на своїй посаді сільського голови, а потім обікрав місцевих мешканців, які хотіли отримувати російські пенсії.  

 


 

Як Сергій Єрмаков погодився на співпрацю з окупантами

 

Такі, як він, потім будуть нити й жалітися: мовляв, мене змусили, погрожували, і взагалі я вже старий, слабкий, одне око не бачить, бідний-нещасний… Та все це давно не оригінально.

 

Втім, у селі Водяному, що на Запоріжжі, жителі до останнього не вірили, що їхній багаторічний сільський голова Сергій Єрмаков зрадить свою громаду, людей і Батьківщину за російські рублі.

 

Єрмаков Сергій Вікторович

Біографічна інформація про Сергія Єрмакова з офіційного веб-сайту Водянської об’єднаної територіальної громади

 

Приблизно 24 – 25 квітня 2022 р. з Енергодара у напрямі Херсона територією села Водяне, де проходить автошлях Т-0805, рухалася колона російської військової техніки у складі не менше 4-х РСЗВ «Град» і автомобілів супроводження. Колона зупинилася у Водяному поблизу сільської ради. Російські військові увійшли до приміщення сільської ради, вели там перемовини із сільським головою Сергієм Єрмаковим і його заступниками. Після завершення перемовин колона військової техніки рушила далі у напрямі на Херсон.

 

Одночасно Сергій Єрмаков розпорядився зняти державні прапори України на всіх адміністративних будівлях у Водяному, включаючи сільську раду, освітні та лікувальні заклади тощо.

 

У другій половині дня 27 квітня 2022 р. за вказівкою Сергія Єрмакова на будівлі Водянської сільської ради було вивішено прапор держави-терориста.

 

Рашистький прапор Водяне

Ця ганчірка знаходиться на будівлі сільради до теперішнього часу

 

Російська піхота і товари за паспортами

 

Того ж дня, 27 квітня, до Водяного безперешкодно увійшла російська піхота чисельністю до 50 осіб, озброєних автоматичною стрілецькою зброєю. Окупаційні військові розташувалися переважно на автозаправках в околицях села та поряд із ринком. Вони переміщалися територією села по двоє.

 

У розмовах з місцевими мешканцями члени російських збройних формувань оголошували, що приблизно з 30 квітня очікується надходження паливно-мастильних матеріалів (бензину на заправках тоді не було), а також інших товарів з території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим. Але придбати їх можна буде лише за умови подання паспорта.

 

При цьому Сергій Єрмаков будь-яких офіційних коментарів стосовно ситуації у Водяному не надавав, зустрічей з мешканцями громади не проводив, хоча до повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України мав проукраїнську позицію та користувався підтримкою з боку місцевого населення.

 

Таким чином, наведене свідчить про сприяння у реалізації та підтримку Сергієм Єрмаковим рішень та дій держави-агресора щодо окупації території Водянської об’єднаної територіальної громади та незаконного передавання її під юрисдикцію російської федерації, що тягне за собою відповідальність, передбачену ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

 

Видача «одноразової грошової допомоги» мешканцям

 

Починаючи з 1 червня 2022 р. у Водянській сільраді стали видавати так звану «одноразову допомогу» мешканцям у розмірі 10 тис. рублів, зокрема її отримують пенсіонери. Тільки за перші три дні таку подачку отримали приблизно 400 осіб.

 

Видача грошей розпочиналася о 9 годині ранку, і задовго до цього часу біля сільради вже збиралася черга. Гроші привозив Сергій Єрмаков, а видавали співробітники сільради. Зазвичай щоранку, він заносив пакунок у приміщення ради, після чого розпочиналась видача.

 

Кожен бажаючий отримати гроші повинен був подати ксерокопію паспорта і пенсійного посвідчення, вказати номер свого мобільного телефона. Для прискорення процедури біля бокових дверей сільради поставили ксерокс – пенсіонеру тепер не треба ходити далеко, щоб продати країну. Аркуш копії документів коштує 10 грн.

 

У черзі селяни ладні були бити морди одне одному, вони аж виламували двері, щоб отримати гроші. У черзі були помічені шкільні вчителі, які вчили дітей любити Україну, а тепер сором’язливо ховають мордочки і думають, що їх не впізнають. «Зеленський клоун, він нас кинув напризволяще! А що нам їхні 6500 гривень, ми 30 років мучалися!», – такі розмови лунали в чергах.

 

До приміщення сільради запускали по 4 особи й попереджали, щоб не брали із собою мобільні телефони («аби не заважали працівникам своїми розмовами», еге ж). Коли обстановка загострювалася, Сергій Єрмаков виходив до народу і заспокоював «голодний» натовп словами: «Не хвилюйтеся, грошей усім вистачить!».

 

Крім пенсіонерів і малозабезпечених осіб, по рублі приїздили й заможні мешканці на джипах, абсолютно не соромлячись.

 

Затримання і обшук

 

Сергій Єрмаков привозив гроші на власному своєму авто, а заїжджав до Водяного з боку Енергодару. Тому вірогідно, цю «одноразову допомогу» розподіляють в Енергодарі.

 

Сергій Єрмаков

Єрмаков добровільно служить окупантам і допомагає їм

 

Варто додати й те, що напередодні святкування «побєдобєсія» 9-го травня Сергій Єрмаков змушував бюджетників виходити на демонстрацію та казав: «Мусить вийти на парад кожен, хто підтримує мене і нову владу».

 

Біля ринку у Водяному одразу з’явилися міняли, які обмінюють 10 тис. рублів на 4 тис. гривень. Тому черга «мучеників» від сільради одразу переходить до ринку, де вони конвертують рублі у гривні. Там вони перестають ховати мордочки і, отримавши гривні, стають веселішими. Мабуть вважають, що обдурили путіна.

 

Так тривало протягом усього літа. Сільський голова-зрадник керував розподілом російських рублів, але їх змогли отримати не всі.

 

Кілька днів тому можна було спостерігати епічну картину: орки затримали Єрмакова, наділи на нього наручники і повезли у свою так звану «поліцію». Як виявилося, він обкрадав тих пенсіонерів, які приходили по рублі. До так званої «військової комендатури» надходили скарги від місцевих мешканців, які не змогли отримати російські подачки.

 

Під час обшуку в кабінеті Єрмакова в його столі знайшли документи на виплати пенсій та гроші, які він привласнив. Точна сума викрадених коштів наразі невідома, але там протягом двох місяців утворилася чимала сума. На ці гроші Сергій Єрмаков придбав собі новий джип і зробив ремонт у своїй хаті. Навіть після цього залишилося кількасот тисяч рублів, і колаборант-клептоман планував витратити їх на те, щоб втекти до росії.

 

Однак того ж дня Єрмакова відпустили під обіцянку провести шабаш (псевдореферендум). Цього разу він відкупився, та все одно після визволення тимчасово окупованих районів Запорізької області Єрмаков неодмінно отримає заслужене покарання і проведе останні роки свого існування за ґратами. Якщо, звісно, раніше його не відправлять до Кобзона наші партизани.