«Полтавська битва» за колонізацію України

Сильна, незалежна, конкурентоспроможна українська держава є гарантом збереження гідності української цивілізації та євроатлантичної безпеки.

 

Сила, згуртованість та єдність української держави європейської спільноти мають базуватись на культурній і гуманітарній унікальності. Не економіка, не політика, а українська культура мають стати реальним об’єднувальним чинником народів України.

 

Українським науковцям Ініціативної групи «Першого грудня» В’ячеславу Брюховецькому, Володимиру Горбуліну, Івану Дзюбі, Мирославу Мариновичу, Мирославу Поповичу, Вадиму Скуратівськиму, Ігорю Юхновському, Юрію Щербаку, Євгену Захарову, Володимиру Панченку, Йосипу Зісельсу, Всеволоду Речицькому, Ярославу Яцківу виступити поседерниками між владою та олігархатом і «мітингувальниками» по доведенню загроз українській державності від потенційної війни між українцями на самознищення та прийняттю пропозицій по державотворенню.

 

Мета – швидка і динамічна «політична консолідація» задля успішного впровадженя реформ та побудови сильної держави, яка здатна захистити демократію від масштабної гібридної загрози.

 

В. Горбулін

Історичні особливості окупаційних дій Московії. 308 років тому європейська цивілізація пережила геополітичну катастрофу штучного відриву української держави і народу від європейської сім’ї. Це стало можливим на основі окупації України відсталою Московією у зговорі із старшиною, яка проживала в Україні (нинішній олігархат). Поворотним пунктом стала поразка війська українського державника І. Мазепи в ході Полтавської битви.

 

 

Наслідки 300-річної окупації. Перетворення України як держави з розвиненою демократією та освітою на відсталий придаток азійської Московії; ліквідація навчання в селах і селищах та суцільна заборона навчання українською мовою; спалення всіх українських наукових та церковних видань; перекопування всіх могил; знищення всіх архівних матеріалів, художніх, культурних, арехіологічних памяток українства. Наступним етапом стала фізична ліквідація мільйонів українців в ході багатьох голодоморів у ХХ ст.

 

За умови перемоги української держави над кремлівським військом під Полтавою і звільнення окупованих ним територій, а також очищення державного апарату, закладів науки і освіти від московинів, населення України становило б удвічі більше нині існуючого – близько 90 млн. чол. Україна мала б на третину більшу власну територію, яку нині Кремль окуповує, як українські землі зеленого клину (від Воронежа до Кубані). Українська Київська церква зберегла б самобутність, і не було б нинішнього засилля кремлівської державної Московської церкви, яка сховалась за вивіскою «Украінская праваславная церкавь Масковскава патрєархата». Україна була б звільнена від багатомільйонної армії московинів, які були направлені Кремлем «штоби рукавадіть і саздавать масковскую гасударствєнасть». Московія зберегла б свою первинну назву, мала б можливість дослідити свою історію, а не викрадати київську назву «Русь», перекладати її з грецької мови на московинську під назвою «Расєя», не привласнювати історичних діячів Києва, інтерпретуючи її «как сваї – Владіміра і т.п.».

 

Міжнародні наслідки. Після окупації Кремлем України утворилась євразійська імперія, яка ні на рік не припиняла ведення агресивних війн для винищення поневолених народів, сусідніх держав та євроатлантичної цивілізації.

 

Мета Кремля. Багаторічна і довготривала гібридна війна по знищенню української державності за задумом московинів має завершитись «успєшной Палавская бітвай ХХІ сталєтія». Як і 308 років тому опорою окупаційних військ та влади Кремля виступає сучасна старшина – практично весь олігархат. Найбільш яскравим його представником є клан Ю. Тимошенко, яка залучає, крім Кремля, всіх іноземних легіонерів, у т.ч. М. Саакашвілі. За задумом Кремля і Ю. Тимошенко, «саврємєний мазєпєнец – П. Порошенко і єго любімиє друзья далжни бить унічтожени».

 

Розвідка боєм Кремля та олігархату на чолі з Ю.Тимошенко. Заклики Ю. Тимошенко щодо неприпустимості збройного захисту української території в Криму у 2014 р., «абєщаніє парєшать» у 2014-2017 рр. з Кремлем «вапроси канфлікта на Данбасє», прорив кордону в жовтні поточного року М. Саакашвілі, розгортання «протестних палаток» в центрі Києва, театралізоване одягання учасників протестів в уніформу Євромайдану, обстоювання спільно із Садовим антипрезидентських, антиурядових і парламентських настроїв під гаслом звільнення української влади «от жидов, масонов, алігархав».

 

Прогноз дій Кремля. 15-20 річне занурення України в системний хаос з метою ліквідації всього українського, яке здатне розбудовувати державність. На першому етапі планується термінове насильницько-«правове» усунення від влади Президента, Прем’єр-міністра та розпуск Парламенту.

 

Першочергові «приводи» Кремля і олігархату для усунення діючої влади. Оприлюднення інформації спецслужб Кремля, приватних спецслужб олігархату, що веде бізнес в Україні офшорних – панамських та т ін. операцій підприємств, що належали до обрання на посаду діючому Президенту, а також їх фінансової діяльності з 2014 по 2017 рр.

 

Дії Президента України:

 

 1. Мудре прийняття своєчасних рішень по терміновому припиненню втягування Кремлем олігархату у підривну стратегію московинів щодо протистоянь українців з українцями. Зволікання матиме своїм наслідком повну руїну і втрату державності.

 

З цією метою необхідно залучити уряди США, Канади, Швейцарії для створення міжнародної експертної групи по перевірці будь-яких фінансових операцій підприємств власником яких є діючий Президент України. У випадку виявлення будь-яких неточностей чи помилок в процесі сплати податків вони мають бути усунуті згідно діючого законодавства і при потребі необхідні суми доплачені.

 

Враховуючи, що П. Порошенко виріс у сім’ї з українськими традиціями поваги до праці, його освіта, освіченість та досвід підприємця і державного службовця дають підстави для притомних українців бути впевненими у бездоганності його підприємницької, а нині державницької діяльності.

 

Виявлена технічна помилка тієї чи іншої недоплати податків має бути швидко і оперативно виправлена на основі прозорого руху коштів на користь української держави.

 

Принциповим для міжнародної експертної групи та для вітчизняних САП і НАБУ має бути захист честі і гідності кожного українського громадянина від вкидань Кремлем та приватними спецслужбами олігархату, що ведуть бізнес в Україні компрометуючої та дискредитуючої інформації.

 

Забезпечення управлінцями підприємств, власником яких є Президент України, проведення розрахунків та звітності на базі як міжнародного так і українського законодавства. Це має стати прикладом для кожного підприємця в Україні прозорості та повноти сплати податків.

 

 1. Розгортання інтегруючого проекту народів України на базі української мови, культури, історії та модернізації України.

 

Дії Верховної Ради України:

 

 1. Прийняття пакету законів щодо інтеграції українського суспільства на базі української культури та модернізації суспільства. При розгляді законопроектів «Про імпічмент Президента України», «Про вибори», «Про антикорупційний суд» передбачити запобіжники, які унеможливлять використання Кремлем та олігархатом демократичних інституцій України для дискредитації українського державотворення та приведення до влади маріонеток окупантів та їх прибічників шляхом позачергових виборів.
 2. Запрошення В.Горбуліна до виступу на засідання Верховної Ради про сутність українського європейського проекту та шляхів інтеграції українського суспільства, швидкому проведенню реформ і посиленню української державності.

 

Дії В. Горбуліна та інших членів Ініціативної групи «Першого грудня».

Проведення індивідуальних зустрічей з Президентом України, з кожним олігархом, що веде бізнес в Україні, організаторами «протестних акцій» – М. Саакашвілі, на яких необхідно у письмовому вигляді довести до співрозмовників сутність загроз від дій Кремля, конкретного олігарха чи організатора мітингу, від зволікань влади у прийнятті тих чи інших рішень. Необхідно прийняти пропозиції від співрозмовників щодо шляхів політичної консолідації, умов успішного проведення реформ та побудови держави спроможної захистити українство. Нс основі узагальнень і результатів зустрічей Інститут стратегічних досліджень має розробити та презентувати «Український європейський проект модернізації».

 

Дії СБУ:

 

 1. Впровадження дієвої системи контррозвідувального захисту всіх громадян, включаючи Президента України від розвідувально-підривної діяльності спецслужб кремля та олігархату. Це передбачає демонтаж наступної технології: організація «протесту», вимога про внесення законодавчих змін, завчасне вкидання компрометуючих матеріалів для максимального розхитування ситуації, розгортання акцій масової непокори, повалення місцевої чи центральної влади. Очевидними координаторами Кремля в Україні свідомо виступають Ю.Тимошенко та В.Медведчук, а несвідомо – партія «Самопоміч», М.Саакашвілі та ін.
 2. Опускання дієвої залізної завіси по периметру кордону з Московією та Білорусією, а також навколо будь-якого московинського центру в Україні. На цьому фоні надзвичайно зухвало виглядає поведінка Московської церкви практично у всіх храмах: жодного українського слова, жодної української книги теологів Київської церкви, будь-якої інформації, що це московська церква, а також надзвичайно цинічне наклеювання практично на кожному храмі та транспортних засобах написів-запрошень «пасіщеніє давнєрусскіх святинь Чєрнігова». Загальновідомо, що самоназва «русскіє» з’явилася у XVIII ст., а давньоукраїнські святині будувались з ХІ ст.

 

Дії громадян України:

 

 1. Розповсюдження в кожній громаді України праць В. Горбуліна, які розміщені на сайті Інституту стратегічних досліджень, інформаційно-аналітичного тижневика «Дзеркало тижня», насамперед статті «Який фенікс народиться зі згарища світової гібридної війни?» (№41(337) від 4.11.2017).
 2. Розгортання в електронних ЗМІ проектів про роль та місце України в новітній моделі євроатлантичної безпеки та етапів і сутності майбутніх агресивних дій Кремля. Реконструкція українськими науковцями по рокам з 1705 р. етапів окупації України та дій офіційного Кремля і московинів.
 3. Реалізація волонтерських проектів журналістських розслідувань про співпрацю олігархату, який здійснює бізнес в Україні з Кремлем та його спецслужбами на прикладі В. Медведчука та Ю. Тимошенко.
 4. Створення інформаційного фронту захисту кожного громадянина України від розвідувально-підривної діяльності спецслужб Кремля та олігархату по недопущенню дискредитації з використанням «панамських» та ін. «райських» паперів.
 5. Розгортання на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях проектів інтеграції народів України на базі української культури з використанням досліджень місцевих науковців – українських державників.

 

Дії міжнародної спільноти:

 

 1. Запрошення Конгресом США, парламентом Канади та Європарламентом В. Горбуліна для доведення потреби «у новому Фултоні» як інституті захисту євроатлантичної спільноти, насамперед України, від агресії Кремля.
 2. Максимально ефективне системне сприяння Україні в проведенні всеохоплюючої модернізації як гарантії безпеки євроатлантичної спільноти.
 3. Прийняття України до НАТО як ключової умови припинення війни в Україні, деокупації Криму і Донбасу.
 4. Системний примус Кремля і олігархату до практичних дій по деокупації Криму і Донбасу та прозорої і повної сплати податків українському бюджету, а також відшкодування сум нанесених збитків державі від країни-агресора.

 

Олександр Корнійчук