Псевдоцілителі планують провести семінар ШЄП у Харкові

Протягом 14 – 16 лютого 2020 р. у м. Харкові псевдоцілитель Валерій Драчов – вдівець і спадкоємець нині покійної засновниці секти «Школа Єдиного принципу» (ШЄП) Ольги Асауляк проводитиме черговий шарлатанський семінар.

 


 

Для того, щоб розвіяти непотрібні ілюзії навколо питання про так зване «духовне цілительство», давайте розпочнемо з того, що таке віра та духовність.

 

Зазвичай для того, щоб реалізувати свої духовні потреби та звернутися до Бога людина йде до церкви, відвідує служби та бере участь в церковних таїнствах. Віруюча православна людина відкидає окультизм, який засуджує Церква. Той, хто перебуває під покровом Церкви, не потребує навіть вникати в усі ці розмови про «пізнання незвіданого духовного світу».

 

Мабуть, одна з головних складових православної духовності полягає в тому, що віра змушує людину докладати зусиль до того, щоб зміцнити дух і спокутувати свої гріхи.

 

Однак так вважають не всі, хто називають себе віруючими. На жаль, деякі псевдоправославні секти настільки вміло маскують і приховують свій окультизм, що вчасно розпізнати його вдається далеко не кожному. І тоді, замість того, щоб захистити себе та інших від гріха й обману, люди вдаються до езотерики й окультизму.

 

Однією з таких псевдоправославних сект є багатолика «Школа єдиного принципу» (ШЄП). Незважаючи на те, що, як випливає з назви, там начебто навчають якомусь принципу, насправді жодних моральних принципів у її засновників і активістів немає і в помині.

 

У Харкові ШЄП діє під прикриттям таких організацій, як «Громадська варта», «Єдність Харків», «Центр підтримки материнства», «Харківський Ковчег», «Вихід Є! Психологічна допомога» і «Порятунок тварин».

 

Всі ці, на вигляд, начебто безпечні для суспільства організації мають лише одну мету – витягти з кишень довірливих громадян побільше кровнозароблених коштів.

 

Наприклад, організація «Порятунок тварин», прикриваючись збором коштів на лікування та корм для тварин, насправді забезпечує для харківської активістки ШЄП – Марини Звєрєвої регулярний відпочинок за кордоном.

 

Псевдоцілителі планують провести семінар ШЄП у Харкові

Марина Звєрєва

 

Всі ці схеми «розводу» покривалися і підтримувалися духовним лідером ШЄП Ольгою Асауляк, яка у листопаді 2018 р. відійшла в інший світ. До речі, засновниця «школи», де жодна лекція чи семінар не обходилися без тем цілительства й обіцянок навчити (за гроші, само собою) зцілюватися від усіх недуг, сама мала «букет» тяжких хронічних захворювань, які в підсумку і звели її в могилу. Причому, звели передчасно – Ользі було трохи більше 60 років …

 

Але якщо ви думаєте, що зі смертю засновниці діяльність ШЄП припинилася, то ви глибоко помиляєтеся.

 

Не бажаючи втрачати солідні гроші, чоловік покійної Ольги Асауляк Валерій Драчов «зненацька» розкрив в собі видатні здібності до ораторства і «природжений» дар цілительства.

 

Вищезазначена Марина Звєрєва, котра тепер облаштувалася в Києві, спільно з чоловіком покійної засновниці «школи» – Валерієм Драчовим повним ходом заробляють на цілительстві і лекціях, під час яких, скажімо прямо, накручують дуже довгу «локшину на вуха» слухачів, розповідаючи їм про «логос», «енергетичні кола різного рівня» та іншу єресь.

 

Гроші, як відомо, ніколи не бувають зайвими. І ось уже за традицією, яку започаткувала Ольга Асауляк, у середині лютого Валерій Драчов приїжджає до нашого улюбленого міста Харкова, щоб тут провести свій так званий «семінар».

 

Семінар буде проходити з 14 по 16 лютого в приміщенні «Radmir Expohall». Для того, щоб відвідати цей пафосно анонсований семінар, охочим доведеться викласти суму в розмірі 1500 тис. грн.

 

Псевдоцілителі планують провести семінар ШЄП у Харкові

 

Слід зауважити, що розцінки такого рівня є вже таким собі «стандартом» у спільноті ШЕПівців.

 

Але і це ще не все: змусивши людей заплатити за семінар чималу суму грошей, їх усіх без докорів сумління завжди попросять здати ще – «на благодійність», тому що, як уже було сказано вище, грошей забагато не буває.

 

І тут постає закономірне питання: навіщо людям це потрібно і чому вони витрачають останні гроші на інформацію, що ніяк не допоможе їм у житті, а скоріш за все, ще й зашкодить?

 

Все просто. Перша причина – це незнання: необізнаність, а так само небажання сприймати будь-яку критичну інформацію про ШЄП створює умови для подальшого обману.

 

Друга причина полягає в тому, що потрапляючи в таку організацію, людина захоплюється, отримуючи у ній все те, чого їй бракує в реальному житті: любов, тепло та ілюзорну турботу. Але все це – лише спокуса та ілюзія, за які кожен учень «Школи Єдиного Принципу» платить непомірно високу ціну, втрачаючи спочатку всі свої колишні соціальні зв’язки, вподобання, цілі, а потім – і всі заощадження та навіть дах над головою.

 

Напередодні чергового «турне» шарлатана Валерія і Ко хотілося б застерегти довірливих громадян від згубного впливу представників фауни такого небезпечного виду, як «Школа Єдиного Принципу».

 

Ніяких «цілителів» не існує, а ті, хто обіцяють позбавити вас від проблем, зцілити від хвороб і відкрити непізнане, обманюють вас за ваші ж гроші. Паразитуючи на людських слабкостях і проблемах, вони використовують своїх адептів виключно для власної наживи.

 

Візьміть до уваги й те, що керівництво ШЄП не просто так переконує своїх адептів всіляко приховувати приналежність до цієї організації: справа в тому, що заняття окультизмом є тяжким гріхом, який тягне за собою відлучення від церкви.


.

Підпишіться та читайте більше на нашому каналі в Telegram

.
.