Хто обстріляв будинок Ігоря Данілова?

Поділитися:

Що треба робити, коли існує загроза артобстрілу чи обстріл вже почався? Швендяти подвір’ям і вдавати, немовби ти безсмертний, а в разі «прильоту» в будинок – ховатися під автомобіль з повним бензобаком, – такий приклад подає своїм аллатрівським сніжинкам Ігор Данілов.

 


 

Відеозапис «О событиях и людях»

 

15 травня 2022 р. на YouTube-каналі «АллатРа ТВ» було опубліковано першу після довгої перерви «педерачу» за участі негативно шановного Ігоря Михайловича Данілова. «Педерача» називається  «О событиях и людях». Вона була записана не у «студії «Аллатра ТБ» і навіть не в Україні, а у Словаччині, куди аллатранці здійснили організоване «перегрупування», аби врятувати свої шкури. Жіноча частина була вивезена раніше, а чоловіча (Данілов, Михальчук, Ковтунов) вибралася туди на початку травня. Якщо з березня на YouTube-каналі «АллатРа ТВ» не виходило нових відео, то за кілька днів після «возз’єднання» з Даніловим випуск «педерач» було поновлено.

 

Це доволі нудна годинна бесіда, її проводила незмінна статистка Тетяна Новак, яка пристрасно кивала на кожне слово «гуру».

 

О событиях и людях

Стоп-кадр з педерачі «О событиях и людях»

 

Під час бесіди йшлося про події, що відбувалися наприкінці березня 2022 р. в Бучанському районі Київської області, зокрема про обстріл, внаслідок якого було пошкоджено приватний будинок Данілова та господарські споруди на подвір’ї.

 

Починаючи з 02 хв. 20 сек. Данілов розповів дослівно таке:

 

«Когда начались боевые действия, мы, в отличие от других людей, вынуждены были оставаться, в том числе и я. Поясню, почему. Друзья – наши участники, они оставались дома и выезжать не хотели. Раз они не выезжают, я не могу себе позволить выехать, и даже не мог себе позволить вывезти семью. Потому что люди оставались. Хотя были взрывы практически каждый день, была стрельба. Ну, все-таки это Бучанский район. Не Буча, слава богу, но недалеко. И это продолжалось практически чуть больше месяца. И двадцать восьмого марта в действительности обстреляли мой дом. Меня предупреждали буквально за день до этого, что, возможно, будут попадания в мой дом. Это действительно так. Ну, по поселку уже прилетало, и не раз. Но выехать, еще раз говорю, мы не могли. Но когда двадцать восьмого марта три реактивных снаряда прилетели – два в гараж, а один в дом, мы приняли решение об эвакуации».

 

Хто ж це все накоїв?

 

На 04 хв. 30 сек. – 06 хв. 10 сек. «педерачі» демонструються фрагменти відеозаписів з подвір’я приватного будинку Данілова.

 

Будинок до і після

Вгадайте, звідки у безробітного Данілова гроші на такий будинок

 

Отже, глядачам показують руйнування споруд і наслідки пожежі.

 

Будинок Ігоря Данілова

Нове відкриття у «споконвічній фізиці АллатРа» – штучний інтелект «Ігоряша-68», здатний безпомилково визначати координати майбутніх обстрілів

 

Про те, ким саме було заподіяно руйнування, у відеоматеріалі навмисно не сказано жодного слова.

 

Автомобіль Ігоря Данілова

Демонструючи знищений елітний автомобіль, Данілов непрозоро натякає на свої бажання

 

Село Святопетрівське Бучанського району Київської області, про яке йдеться у відеоматеріалі, не було окуповано російськими збройними формуваннями, а перебувало під контролем Збройних Сил України. Твердження Данілова про те, що його нібито «попереджали» про вірогідний обстріл його будинку, припускає неоднозначне тлумачення того, від якої сторони збройного конфлікту могли надходити такі «попередження». У Збройних Силах України жоден командир не дасть наказ бити по будинках, де знаходяться цивільні мешканці. А якщо негативно шановного Ігоря Михайловича «попереджали» представники російських збройних формувань, то це свідчить про пряму колаборацію з ворогом.

 

З одного боку, загальновідомим фактом є те, що протягом 27-28.03.2022 р. російські збройні формування вчинили масовані обстріли села Святопетрівське. Внаслідок обстрілів було заподіяно загибель, щонайменше, чотирьох мирних мешканців, а також численні руйнування об’єктів інфраструктури.

 

З іншого боку, Данілов не визнає того, що обстріл здійснили російські збройні формування, а оперує абстрактними категоріями «бойові дії», «обстріляли» тощо.

 

Привид Словаччини

 

Обстріли цивільної інфраструктури припинилися тільки тому, що наші воїни спільно з бійцями територіальної оборони вибили рашистів, звільнили Київщину. Решта учасників операції «Київ за три дні» втекли в той саме час, коли виїхав і Данілов. Однак його інтерпретація обстрілу Святопетрівського залишає широкі можливості для маніпулювання суспільно значущою інформацію:

 

«После этой ситуации, когда стало понятно, что это уже не шутки в отношении меня – попытка, скажем так, стрельнуть в мой двор, стало понятно, что подобные попытки могут быть произведены и по другим объектам в нашем поселке. А это, извините, и Координационный центр, и другие дома наших участников. Поэтому мы приняли экстренное решение просто эвакуироваться. Ночь мы провели в сборах, и на следующий день, когда мы отъехали за несколько сот километров от нашего поселка, поступила информация о том, что прекратились боевые действия в нашем районе. После этого они уже не возобновлялись. Хотя были частичные прилеты, и более тяжелые, и в нашем поселке они происходили, но не по нашим объектам. То есть, интерес к нам, очевидно, пропал, так как понятно, что мы уже уехали», – розповідає Данілов на 07 хв. 05 сек.

 

До війни у Святопетрівському мешкали понад 16 тисяч осіб. У наведеному фрагменті промови Данілова містяться елементи, що свідчать про його гіпертрофоване відчуття власної значущості, що нібито після його від’їзду припинилися бойові дії. При цьому наш бідний-нещасний вуйко побічно натякає на те, що з боку української влади відносно його особисто і членів МГР «АллатРа» мають місце переслідування. А тому, як випливає з контексту всього сказаного Даніловим, обстріляти його будинок могли українські військовослужбовці.

 

Пошкоджений будинок

Пошкоджений будинок з іншого ракурсу

 

Намагання Данілова дискредитувати Збройні Сили України дістають продовження в його подальших твердженнях:

 

«Еще раз скажу: мы на следующий день [вірогідно, 29.03.2022 р.], когда уезжали, вывозили наших женщин, обстрелы продолжались. И нам стреляли даже вслед» (з 12 хв. 10 сек.).

 

На відео Данілов не каже, куди саме він «евакуювався» і куди вони «вывозили наших женщин». Про це аллатранці не зізнаються. Тому я вам відкрию секрет: «гуру» призовного віку, щодо якого немає обставин для звільнення від мобілізації, поїхав спочатку в Закарпатську область, звідки потім вирушив до Словаччини, маючи кимось виданий дозвіл на виїзд за межі України. Так само разом із ним виїхали Михальчук і Ковтунов. Тому коли ці «герої» оборони Ужгорода говорять «нам стреляли даже вслед», то, знаєте, стає тривожно.

 

«Восімлєт бамбас» і «на» Україні

 

Заслуговують на окрему увагу і трансльовані Даніловим наративи, що є вигідними для російської сторони: «Та же ситуация на Донбассе, продолжающаяся восемь лет – там тоже гибли люди» (19 хв. 00 сек.). Наведене є елементом виправдання збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році.

 

Ще одним фактором, який підтверджує, щонайменше, неповагу Данілова до своєї країни, є те, що протягом усієї бесіди він неодноразово, не менше 4-5 разів, вимовляє «на Украине» замість «в Украине». Така неправильна форма застосування прийменника «на» замість «в» була характерною для доби московського поневолення. У сучасних умовах вона виражає сприйняття Даніловим України як території, але не як держави.

 

Говорячи про трагедію в м. Буча Київської області, Данілов не визнає, що масові катування і вбивства мирних мешканців було вчинено російськими збройними формуваннями. Натомість він каже: «это сделали люди». В цьому він глибоко помиляється. Адже крім зовнішньої подоби, наукою не виявлено жодного фактору, що доводив би належність рашистів до людей.

 

А потім Данілов навмисно переводить розмову не іншу, непов’язану тему:

 

«Вот если мы возьмем кадры с нашей Бучи украинской, посмотрим, что произошло, что сделали там люди, и посмотрим в США, в Кентукки, что сделал климат, то это не сравнить! Климат абсолютно безжалостен, он бесчеловечен. У него нет души, и с ним невозможно договориться» (на 52 хв. 48 сек.).

 

Наведене свідчить про намагання Данілова всіляко применшити масштаби військових злочинів російської федерації та відволікти увагу як членів МГР «АллатРа», так і широкої громадськості від подій в Україні.

 

Нагадайте хто-небудь негативно шановному Ігорю Михайловичу, що всі руйнування, заподіяні його рухомому і нерухомому майну в Бучанському районі спричинив не клімат, а російські збройні формування.