Олексій Святогор
Latest posts by Олексій Святогор (see all)
- Передавання засуджених і ув’язнених із тимчасово окупованих територій до України -
- Верховна Рада України бере до уваги проблему саботажу мобілізації засуджених -
- «Спеціальне тактичне спорядження» – шахраї «в законі»? -
- Зелене майбутнє міста: як озеленення змінює наші вулиці -
- «Психологічна діагностика» заподіяної моральної шкоди (особистий досвід) -
Вигнана чоловіком з Туреччини «зоорятівниця» Юлія Каданцева, що зруйнувала свою сім’ю через бродячих собак – черговий показовий приклад того, як опинитися на узбіччі життя й нічого не зрозуміти.
Собаки і люди
Юлія Казимирівна Каданцева – дуже активна рятівниця і поборниця «прав» бродячих собак. Нещодавно вона весь час жила в Туреччині, звідки розміщувала на своїх сторінках у соцмережах світлини з розкішними апартаментами, пляжами і нарядами, розповідаючи про своє солодке життя.
Водночас Юлія Каданцева буквально вивергала потоки злоби на незнайомих їй людей (і на мене в тому числі), котрі, на її думку, недостатньо піклуються про бродячих собак і жертвують на них гроші.
Мовляв, «от у Туреччині собак люблять, не те що у нас, жлоби»… Потім риторика її публічних дописів змінилася, і вони стали проникнуті сумом. «Так вийшло…», – писала вона меланхолічні історії, дорікаючи на те, яким швидкоплинним було її щастя.
Причини таких перемін у настрої «зоозахисниці» нам підказує Єдиний державний реєстр судових рішень. Виявляється, Юлія Казимирівна була відповідачем (стосовно неї також є інші позови, але до них доберемося) у справі про розірвання шлюбу. Позов на розлучення в судовому порядку подав дехто Алакбаров Хаял.
Як ідеться з матеріалів справи № 760/25688/19, сторони зареєстрували шлюб 05 жовтня 2018 р. у Броварському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області, актовий запис № 828:
«…Від шлюбу дітей не мають.
Сторони тривалий час не ведуть спільне господарство, не підтримують шлюбні стосунки.
Фактичні обставини щодо взаємин подружжя свідчать, що розлад в сім’ї має не тимчасовий характер, а подальше спільне проживання в шлюбі стало неможливим, оскільки взаєморозуміння між сторонами втрачено, збереження шлюбу суперечить інтересам сторін. При таких обставинах шлюб підлягає розірванню».
Чим Юлія Каданцева спровокувала чоловіка на розлучення?
Пояснення причин, з яких шлюб розпався, насправді є доволі банальним. Отже, Алакбаров Хаял насправді й був тим самим громадянином Туреччини (або ж афілійованим із Туреччиною) чоловіком Каданцевої, котрий відправив дружину до цього раю.
Здавалося б, ти – молода жінка, маєш гроші, не бідуєш, у тебе нормальний чоловік. Серед моїх підзахисних чимало вихідців зі Сходу – вони загалом дуже спокійні і виважені, жінок обожнюють, роблять для них усе, піклуються. Коли жінці потрібні гроші – будь ласка, живи і радій. Здавалося б, ти живеш у Туреччині, клопоту не маєш – чого ж тобі ще потрібно?
Як треба було ухитриться, щоб спровокувати чоловіка на розлучення? Можливо, від нудьги Юлія Каданцева вдалася до адюльтерів, а може, стала водити собак у хату й витрачати на них усі гроші… Але факт залишається фактом: вона настільки допекла Хаяла, що він плюнув на все і подав позов на розлучення.
Собаки зруйнували шлюбний союз і життя
Тепер Каданцевій доводиться якось «крутитися» самій, перейматися про завтрашній день і заробляти. Що їй робити? На собаках зараз багато не заробиш, адже на «ринок» зайшли більш «зубасті» конкурентки. Грошей чоловік більше не дасть – печаль, усе пропало. «Чому друзі мовчать?», – запитує вона на своїй сторінці у Facebook.
Резюме: собаки зруйнували життя молодої «зооактивістки», яка не читала казку про Золоту Рибку, а тому залишилася навіть без корита. Таке бентежне життя… Юлія Каданцева змарніла буквально на очах. Якщо раніше вона більш стрункою та намагалася доглядати за собою, то зараз перетворюється на мегеру, наближуючись за стандартами «краси» до своєї колежанки Тетяни (Тати) Швецової. Спочатку її пика стала такою ж лискучою, а далі недалеко й чорноротої хабалки (не знаю, як її звати), до ідеалів якої, вочевидь, і прагнуть усі «зоозахисниці».
Всі «активістки» подібного ґатунку деградують однаково, позбавляючи себе можливості самореалізації як у сім’ї, так і в кар’єрі. Проте досі незрозуміло: навіщо Каданцевій були потрібні ті собаки?..
Юлія Каданцева – засновниця контактного зоопарку
Крім того, «зоозахисниця» Юлія Каданцева, яка була вигнана чоловіком на мороз із Туреччини, є засновником контактного зоопарку.
У цьому зоопарку «можна зробити селфі з тигром, потиснути лапу єноту або посадити на плече лемура. Контактувати зі звірами все одно, що пройти сеанс позитивної психотерапії. Неможливо не розсміятися, коли, наприклад, в’єтнамське порося Боря саме лізе на руки».
Ідилія і духовність, які розчулюють. Ми раді. Контактні зоопарки – це сила! Однак тут у душу закрадаються (навіть вриваються) певні сумніви.
В усіх своїх виступах і вуличних акціях такі «зоозахисники», як Світлана Лаврікова, Єгор Фірсов, Віталій Черняховський, Володимир Борейко, Юлія Хоменко (Петренко), Марина Суркова та інші UAnimals всі в один голос вимагають заборонити контактні зоопарки взагалі, щоб урятувати звіряток від експлуатації. На їхню думку, навіть фотографування тварин теж вважається експлуатацією.
Контактні зоопарки – це добре чи все ж таки їх треба заборонити?
І тут замість відповідей залишається багато нерозв’язаних питань. Юлія Каданцева та її колежанки-«зоозахисниці» виступають за контактні зоопарки, де катують бідолашних звіряток? Якщо так, то вони кидають виклик іншим, більш правильним «зоозахисникам», які виступають проти цих самих зоопарків. Яка з двох опозиційних груп «зоозахисників» тоді має рацію?
Хотілося б запросити до участі в дебатах «народних дружин» і Сергія Філімонова (який нещодавно був відправлений судом під цілодобовий домашній арешт за участь у погромі Офісу Президента України), аби подивитися на це протистояння у прямому ефірі. Нескладно уявити собі це місиво, коли два потужних угруповання «зоозахисників» рватимуть одне одному волосся, сперечаючись про контактні зоопарки. І це – на фоні їхніх спільних заяв про те, що «зоозахисна спільнота сильна зараз, як ніколи». Історія ж Юлії Каданцевої вкотре спростовує гасла про те, що «ідеї зоозахисту послідовні та універсальні, непорушні та єдині, логічні та цілісні»…