Скільки кривавих жертв ще потрібно?

Розповідає пані Наталія, мешканка міста Миколаєва:

– Вчора моя знайома йшла до магазину Велмарт, що на проспекті Миру, 1/1. Вона чула, що позаду біжать собаки, які дружно гавкали. Жінка обернулася, коли відчула, що вона опинилася в оточенні зграї собак з 5-6 особин.

Одна з них несподівано укусила її за ногу. Постраждала одразу звернулася до лікарні, де їй надали першу допомогу.

Рана глибока. Зараз постраждала чекає на результати аналізов. Враховуючи фактичну відсутність вакцини від сказу, те, що сталося – жахливо.

Це результат корупційної програми комунального підприємства «Центр захисту тварин» і нашого мера. Скільки ще людей повинно постраждати, аби було вжито адекватних заходів?

Того ж дня, як повідомляють миколаївці, в іншому районі міста собаки напали та спричинили тяжкі травми ще одній дівчині.

За деякими оцінками, кількість бродячих собак у місті сягає 60 тис особин у пікові моменти чисельності популяції.

«Чотири лапи» ж розпочинали з «4200-4300 собак». А їх популяція дивним чином не тільки не зменшується, але чомусь постійно зростає.

Як повідомлялося раніше, небайдужі миколаївці об’єдналися та всіма силами намагаються «достукатися» до влади і змусити мера і депутатів вирішити проблему диких собачих зграй. Громадяни також не виключають потреби виходити на мітинги під міськраду, тому готуються до цього, організовуються і спільно розробляють вимоги.

Зараз «Центр захисту тварин» просить з міського бюджету майже 3 млн. грн. Бюджет Харківського центру поводження з тваринами – приблизно такий саме, тільки саме місто є в чотири рази більшим, і там виловлених бродячих собак не випускають на вулиці, оскільки ВСП не практикується.

Торік теперішній директор КП «Центр захисту тварин» Людмила Ткач якось розповіла, що з 2009 року очолює притулок для бродячих тварин, розташований за межами Миколаєва, в 6 км від міста. Вона категорично проти евтаназії та хоче запровадити правову відповідальність за викидання собак на вулицю. Цікаво, які ж тоді аргументи ця противниця викидання собак буде висувати на підтримку ВСП?

Отже, так звані «опікуни», як «передовий загін гуманізму» – не шкодуючи, можна так сказати, живота свого, кров’ю (геть не завжди своєю), потом, шмарклями й жовчю пробили дорогу для ВСП. І ця кров – на їхній совісті. Однак допоки не буде відмінено ВСП, то надалі все буде йти за їхнім планом, у тому числі грошові надходження…