Кроки до інтелектуального лідерства українців

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

Головне завдання всіх українців – щоденними ефективними діями підтримувати високий дух державотворення та розбудови сильної держави, економіки, освіченого і демократичного суспільства.

 


 

Що побажати Україні до 30-ї річниці Незалежності

 

Україна за аналогом Франції потребує дієвої підтримки центральної і місцевої влади та громадян в охопленні на 90% інформаційного і гуманітарного простору українською мовою як державною. На всі закиди щодо «порушення прав російськомовного населення» необхідно відсилати на сайти уряду та місцевої влади Франції.

 

Громадяни, які проживають в Україні та підтримують проекти Кремля, є фактичними колаборантами. Їх відповідальність має бути законодавчо врегульована шляхом запровадження статті у Кримінальномі кодексі України «колаборанство». Чинна стаття 111 Кримінального кодексу України – державна зрада, лише в незначній частині кваліфікує спектр злочинів, які відповідають  правовим визначенням колаборанства.

 

Відновлення територіальної цілісності і суверенітету України на окупованій Кремлем території Криму та Донбасу передбачає не лише встановлення контролю над українсько-московинським кордоном, а й введення в дію законів України на цих територіях без будь-яких приставок особливого статусу.

 

Кроки до лідерства українців

Кожна нова річниця незалежності нашої країни – час для формування планів на майбутнє

 

Вибори на деокупованих територіях можливі лише за 17 років. Цей термін є необхідним для усвідомлення мешканцями масштабу і глибини знаходження в полоні московинської пропаганди за аналогом 17-річного періоду відходу німців від нацистської пропаганди з моменту її припинення.

 

Покликання українців. Перепони, які мусимо подолати разом

 

Наше покликання – розбудова сильної, життєздатної та конкурентоспроможної держави, економіки та суспільства.

 

Ключовими перепонами зараз є наднизький рівень мовної, гуманітарної, історичної, правової, фінансової і економічної культури і, як наслідок – українського державницького мислення громадян, насамперед старших 25 років. Відбувається суцільна імітація сучасного духовного українського виховання в сім’ях, садочках, школах, ПТУ, ВНЗ. Також очевидним є орієнтування в усіх закладах і установах освіти не на лідерів і талановиту молодь, а на двієчників і посередність. Ця сіра маса невдах створила домінуючий, психологічний настрій на засудження тих дітей, які мають потяг і здібності до знань, називаючи їх принизливим словом «ботани».

 

Наступне – це засилля чужої мови, культури, історії в усіх місцях перебування громадян України на власній землі та за її межами. 99% цього засилля складає штучно створена у XVII-XVIII ст. російська, а також угорська й румунська мови.

 

Суцільне незнання сучасної української мови, історичної науки співробітниками СБУ, поліції, прокуратури, суддями, працівниками науки, освіти і культури призводить до реваншистських проявів у діях правоохоронної системи, представників місцевої влади, сфери освіти, культури і науки по співпраці з тітушками проти громадян України.

 

Перебування при владі на всіх рівнях кількох сотень тисяч осіб, які є носіями «московинського духу» і кремлівських планів реваншизму веде країну до остаточної ліквідації української держави і суспільства. Практично неприкритими кремлівськими платформами по розколу і демонтажу української держави і суспільства є весь без виключення олігархат і його політичні проекти.

 

У закладах науки, освіти і культури триває насаджування штампів ворожої пропаганди – «гасударства полнастью устранилась» тощо. Окремою проблемою є наднизький рівень захисту української держави та її громадян від розвідувально-підривних акцій спецслужб Кремля як на території України, так і за її межами.

 

Вимоги українського суспільства до посадовців зі створення умов для реалізації місії українства:

 

 1. Термінова реалізація «Плану Маршала» для України у співпраці із Францією, Швецією, Литвою, Канадою, Японією, Австралією та іншими країнами. Достатньо актуальним є прояв державницьких дій керівництва США щодо ключової участі уряду цієї країни у модернізації України.
 2. Нарощування на порядок динаміки та якості структурних реформ в Україні на основі публічного взяття урядовцями всіх рівнів персональної відповідальності за успішну реалізацію реформ у тих чи інших галузях:
 • Президентом України – за розробку і впровадження «Стратегії національних інтересів України» в короткостроковій та довгостроковій перспективі – «плану Маршала»: створення сучасної високомобільної та найефективнішої армії в Європі, найдієвішої і найінтелектуальнішої дипломатії, найуспішнішої системи креативного руйнування корупційної складової у всіх сферах суспільно-економічного життя, сучасної гуманітарної політики на основі швидкого і динамічного покриття на 90-95% інформаційного простору українською мовою як державною щляхом введення відповідних квот.
 • Прем’єр-міністром України – за якісне і оперативне сприяння Президентові України у розробці «плану Маршала». До його основи має бути покладено модель динамічної децентралізації та деолігархізації соціально-економічної сфери на основі реального захисту прав власності, формування середнього класу.
 • Кожним членом Кабінету міністрів України – за творчу реалізацію міжсекторальних реформ. Насамперед, це стосується охорони здоров’я, науки, освіти, правоохоронної діяльності, економіки та фінансів.
 • Керівниками громад, районів, областей, підприємств з державною та комунальною формами власності зі створення максимально сприятливого інвестиційного клімату. Важливим напрямом є впровадження акціонерних форм власності з максимальним стимулюванням найманих працівників до високопродуктивної праці та отримання дивідендів.

 

Дії громадян України:

 

 1. Створення у кожній громаді креативних українських державницьких груп, із залученням українських науковців-державників для щоденного потужного розширення українського гуманітарного, соціального і економічного простору.
 2. Контроль з боку громадськості має передбачати висвітлення інформації щодо переліку посадовців, які самоусунулися від конкретної державотворчої діяльності.

 

Дії Президента Україні, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

 1. Запрошення найуспішніших науковців, експертів, підприємців і політиків та інших як «думаючих танків», для обґрунтування стратегічних та короткострокових національних інтересів України. Цей науково-аналітичний продукт має стати дорожньою картою на найближчі 5 і 25 років.
 2. Прийняття Верховною радою України змін до Кримінального кодексу – статті «колаборанство».
 3. Створення сучасних Інтернет-платформ за аналогом тих, які розкривають злочини кремлівських окупантів в організації та проведенні голодомору, щодо ролі українців у захисті світової цивілізації від окупантів різного штибу. Зазначене має ґрунтуватися на наукових дослідженнях у рамках «Книги національної пам’яті».
 4. Реалізація проектів з розкриттям технологій гібридної війни РФ; з відновлення історичної і культурної пам’яті, розкриття героїзму українського народу, із захисту України в роки Другої світової війни та розвінчування міфів про «Велікаю атєчєствєнаю вайну».
 5. Запровадити сучасні стандарти освіти, які захищають успішних дітей та орієнтують навчальний процес на відмінників. Актуальною є імпелементація стандартів Франції, згідно яких учень, який отримав незадовільну оцінку хоча б з одного предмету, залишається на повторний рік навчання. Крім цього, державне атестування школярів 9-х класів передбачає допуск до подальшого навчання в школі тільки після здачі іспиту. Зафіксований факт списування студентом має своїм наслідком негайне виключення з ВНЗ без права поновлення.
 6. СБУ спільно із СЗР забезпечити захист підприємств ВПК від розвідувально-підривної діяльності спецслужб Кремля проти підприємств ВПК з позицій фірм іноземних держав.