Накопичення собак – це жорстоке поводження з тваринами

Поділитися:

Згідно з повідомленням засобів масової інформації та з офіційних сайтів правоохоронних органів стало відомо, що органи поліції на початку вересня 2021 року викрили осіб, які вчиняли жорстоке поводження з тваринами. Відповідальність за цей кримінальний злочин передбачено ст. 299 КК України.

 


 

Наталія Сенченко (м. Васильків)

 

Так, громадянка Сенченко Наталія Валеріївна, що народилася 10.02.1975 р., була достатньо обґрунтовано звинувачена в тому, що в квартирі № 12 будинку 48 по вулиці Декабристів у місті Васильків накопичувала та тримала без вигулу, харчування, доступу до води, повітря декілька десятків собак. Для нещасних тварин помешкання стало пеклом – так само, як і для сусідів будинку.

 

За нашою ініціативою було порушено кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами. Наразі органами поліції провадиться слідство.

 

 

Звертаю увагу, що громадськість не дозволить дану справу «спустити» на гальмах і виправдати шкуродерку та її спільників. Не можна дозволити останнім уникнути відповідальності. Зло має бути покарано. Тим більше, коли це зло, від якого потерпали беззахисні тварини. Покарання має бути публічним і показовим.

 

Галина Шиянова (м. Київ)

 

Наголошую, що Уряд України та вищі посадові особи держави значної уваги приділяють захисту тварин від жорстокого поводження, реалізуючи зобов’язання та прагнення України приєднатися до світового співтовариства на засадах гуманності. На теперішній час Верховною Радою України було прийнято низку важливих законів, спрямованих на подолання жорстокого поводження з тваринами.

 

Також інформую, що згідно з наявною в нас інформацією аналогічні дії (накопичення та тримання декількох десятків тварин у квартирі в умовах голоду, спраги, захаращення, позбавлення руху, повітря) вчиняє Шиянова Галина Данилівна. Зазначена особа 25.08.1937 р.н. мешкає у квартирі № 151 № будинку 9 по вулиці Картвелішвілі у місті Києві.

 

Просим вважати цю інформацію повідомленням про злочин і вжити заходів щодо викриття, затримання шкуродерки та притягнення її до кримінальної відповідальності, публічно та показово, аби інші живодери навіть не думали брати приклад з нелюдів.

 

Якщо ці особи психічно хворі та не можуть нести кримінальну відповідальність, то вони мають примусово лікуватися в умовах беззаперечної ізоляції від суспільства. Але залишатися пасивними, коли відбувається подібне знущання – неприпустимо.

 

Читайте також:

У Запоріжжі агресивна «зоозахисниця», що тероризувала сусідів, отримала підозру