Перемагати – основна місія учнівської молоді сьогодні

Поділитися:

Справжнім феєрверком досягнень завершився цьогоріч II етап Всеукраїнських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в Рівненській області для Володимирецького ліцею «Колегіум».

 


 

За результатами участі закладів освіти області у ІІ етапі конкурсу-захисту Володимирецький ліцей «Колегіум» посів ІІІ місце. З 12 призерів Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів троє учнів позмагаються на республіканському рівні з екології, економіки та астрономії.

 

Володимирецький ліцей Колегіум

Фото Тетяни Осмолович

 

Що ж до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, то команда юних науковців ліцею презентувала на конкурсі 25 робіт, 17 з яких здобули перемогу. Загалом на конкурс МАН було подано 633 науково-дослідницькі проєкти зі 136 закладів освіти 36 територіальних громад Рівненщини.

 

Задля ефективної роботи у секціях МАН між Володимирецьким ліцеєм та вищими учбовими закладами області, Національним університетом «Острозька академія» та Національним університетом водного господарства та природокористування було підписано договори про співпрацю. Викладачі цих вишів стали науковими керівниками дослідницьких робіт наших учнів-членів. Серед тем робіт призерів трапляються дуже цікаві та перспективні в секціях «Комп’ютерна інженерія», «Технологічні процеси та перспективні технології», «Економіка та економічна політика, «Фінанси, банківська справа та страхування» та інших.

 

Керівництво Володимирецького ліцею «Колегіум» приділяє особливу увагу розвитку та навчанню не лише творчої молоді, але й педагогів. Наші вчителі вправно володіють STEAM-технологіями та інноваційними технологіями дистанційного навчання, беруть участь у Всеукраїнських освітніх проєктах. Приємно, що копітка праця учнів та їх наставників довела: вчитися, попри воєнний стан в Україні – основна місія всіх учасників освітнього процесу сьогодні. Адже наш вклад у перемогу над ворогом – це патріотичне виховання освіченої молоді.

 

Ліцей Колегіум

Учителі закладу повсякчас працюють над власним розвитком у професійному плані

 

А вже 30 квітня в закладі відбудеться День відкритих дверей, щоб абітурієнти, які планують вступ, могли ознайомитися із системою профільного навчання ліцею, відвідати новітні STEM-лабораторії та сучасні навчальні кабінети, надійне та комфортне укриття.

 

Тетяна Осмолович