Чергове судове засідання у справі Андрія Лєбіги

Поділитися:

23 серпня 2022 р. о 12 год. 30 хв. у Солом’янському районному суді міста Києва відбудеться чергове засідання у справі Андрія Лєбіги та Костянтина Цигрика, обвинувачених за низкою епізодів у збуті особливо небезпечних наркотичних речовин у великих розмірах.

 


 

Воєнний стан не зупиняє судовий розгляд справ. Тим більше, коли йдеться про кримінальні провадження за ознаками скоєння особливо тяжких злочинів. Якщо від початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну в більшості законослухняних громадян усе нормальне життя назавжди відійшло у минуле, то у київській родині «зооактивістів» Святослава Лєбіги і Тетяни (Тати) Швецової, навпаки, зажевріла надія на те, що у загальному хаосі, спричиненому війною, про їхнього синка-наркобаригу якось забудеться. Спочатку вони наївно думали, що можна буде взагалі втекти з країни. Але всі їхні надії виявилися примарними.

Батьки Андрія Лєбіги

Тата Швецова і Святослав Лєбіга, чий синулька Андрій труїв людей наркотиками

 

Нагадаємо, Лєбіга Андрій Святославович і Цигрик Костянтин Олексійович обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.ст. 305 ч. 2, 305 ч. 3, 15 ч. 2, 307 ч. 2, 15 ч. 2, 307 ч. 3 Кримінального кодексу України, внесеного до ЄРДР за № 22017101110000125 від 04.05.2017 р. Справу № 760/19547/17 (провадження № 1-кп/760/271/20) розглядає колегія суддів у складі: Педенко Ада Михайлівна (головуючий суддя), Агафонов Сергій Анатолійович і Застрожнікова Катерина Сергіївна.

 

Через те, що підсудні обрали тактику затягування справи, судовий розгляд триває вже доволі довго. Весь цей час ані Святослав Лєбіга, ані Тата Швецова ніде не зізнавалися, що їхній синочка є підсудним. А ми продовжуємо уважно слідкувати за перебігом судового розгляду, щоб своєчасно інформувати громадськість. Люди чекають, коли нарешті наркоторговці будуть надовго ізольовані від суспільства.

 

Андрій Лєбіга

Підсудний наркоторговець Андрій Лєбіга відпочиває разом зі своїм схибленим батьком

 

Та одного разу настане той день, коли суд проведе заключне засідання з постановленням вироку. І риготній сімейці зоопсихопатів стане по-справжньому боляче.

 

Нравіца, нє нравіца – вирок наближається.

 

Читайте також:

Зоопсихопатка Швецова в ожидании приговора для сынка-наркоторговца

Посада – кур’єр-закладчик: чим заробляють у сім’ї «зоозахисників»

Андрій Лєбіга: назвався «зоозахисником» – можеш займатися наркобізнесом?

Справа Андрія Лєбіги наближається до вироку

Наркобарига Лєбіга із зоозахисної сімейки очікує на вирок суду

«Зооактивістка» Тата Швецова рятує сина від в’язниці