«Собачий вальс» на прес-конференції Президента

Поділитися:

20 травня 2021 року відбулася прес-конференція Президента України. Заходи за участі журналістів проводилися у виробничому приміщенні державного підприємства «Антонов» – флагмана вітчизняного авіабудування.

 


 

Зграя собак «охороняє» Президента?

 

Під час виступу Президента України Володимира Зеленського (зокрема на початку виступу) на задньому плані поблизу літака, який знаходився у виробничому приміщенні неодноразово з’являлася зграя здичавілих собак, яка була зафіксована телекамерами.

 

Прес-конференція Президента України

Під час виходу Президента України Володимира Зеленського в кадрі з’являються дві безпритульні собаки, які ганяються одна за одною навколо недобудованої «Мрії»

 

Зграя тварин створила нагоду для окремих оглядачів (Анатолій Шарій) для відвертого «стьобу» з виступу Президента України, який намагається подолати «злодіїв у законі», олігархів і пропутінскі сили. Виходить, що водночас він не може нічого зробити навіть зі зграями здичавілих безпритульних собак, які супроводжують його виступи та ледь чи не є членами команди… Тут складно не погодитися, оскільки серйозний захід серйозної людини – лідера однієї з Європейських країн, перетворився на комедію через неспроможність керівництва і співробітників ДП «Антонов» забезпечити порядок у виробничих приміщеннях.

 

Собака в ангарі ДП Антонов

Глава української держави відповідає на запитання журналістів, тим часом по ангару знову розгулює бродячий пес

 

Тут очевидними є також і прорахунки в частині організації охорони Президента України. Місцевість не була належним чином «відфільтрована» від можливих ризиків і зловмисників. Була пропущена зграя собак – з таким само успіхом туди міг проникнути диверсант або снайпер.

 

Безпритульні неконтрольовані тварини є носіями десятків небезпечних інфекційних захворювань (сказ, лептоспіроз, токсокароз, ехінококоз, гельмінти тощо). Вони можуть поширювати й коронавірусну хворобу як носії збудника захворювань на шерсті (фоміти). Немає сенсу запроваджувати, приміром, санітарні заходи у вигляді миття рук, дезінфекції предметів тощо, коли зграя собак негайно «поновлює» рівень забруднення.

 

Зрештою, тварини могли просто накинутися на Володимира Зеленського та покусати його. Вони могли б публічно обгавкати Главу держави в самий розпал прес-конференції – для антиукраїнських сил це було б «те, що треба». Або ж, прошу вибачити, Президент України міг просто вступити в собачі екскременти – тоді була б повна «краса»…

 

В європейській країні має бути порядок в усьому 

 

Знаходження зграй безпритульних тварин на виробничому майданчику однієї з найбільш технологічних установ світу, де будують найкращі літаки сучасності і де має бути практично хірургічна чистота та ідеальний порядок – це занепад, відверте мракобісся на рівні країн третього світу. Гірше може хіба що бути, коли собаки почнуть лазити в операційних приміщеннях і палатах лікарень. Подібного дикунства не можна помітити навіть під час виступу очільників Мозамбіку, Бангладеш або якогось там Сомалі.

 

Подібна ситуація сталася та може повторитися (з іншими наслідками, більш тяжкими) через засилля в суспільстві безглуздих ідей «захисту прав тварин», пропаганди «недоторканності» синатропних організмів (здичавілих собак), культу безпритульності тварин і виправдання такої ситуації.

 

«Вбивати песиків не можна, вони не винні», – і ось маємо: безпритульні пси супроводжують Президента України, загризають людей, забруднюють оточуюче середовище екскрементами та хворобами. При цьому якраз новоявлені олігархи під виглядом «захисту» собак висмоктують гроші з бюджету. В Києві, приміром, близько 100 млн грн щороку витрачається (розкрадається через «відкати») на програми «гуманізації» та захисту «прав» безпритульних тварин.

 

Україна має бути дійсно європейською державою. Для цього має бути наведено елементарний порядок, повинна бути чіткість і послідовність в усьому.