Єднання українців для розбудови сильної держави

Поділитися:
The following two tabs change content below.

Олександр Корнійчук

кандидат економічних наук, магістр державного управління у сфері охорони здоров'я

16 лютого 2022 року оголошено у нашій країні Днем єднання – відповідний Указ «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» №53/2022 підписав 14 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський. Ми не просто піднімемо державні прапори на всіх будівлях в усіх населених пунктах, а покажемо, що ми продовжуємо успішно працювати і здатні спільними зусиллями звільнити країну від окупантів.

 


 

Хто такі українці і хто такі шовіністи?

 

Українець – це особа, яка незалежно від місця народження, проживання та національності в публічному просторі послуговується українською мовою, культурою, історією та здійснює дієві щоденні кроки до посилення української держави та проведення модернізації країни.

 

Єднання українців

Українська слава і процвітання залежить лише від її громадян

 

Московин – особа, яка незалежно від місця народження, проживання та національності є агресивним чи пасивним провідником «московинського світу», в основі якого лежить повна окупація України, ліквідація українського суспільства і держави. В публічному просторі це проявляється у зневазі до української мови, культури, будь-яких символів української державності. Етикет московинських державних, приватних чи громадських організацій передбачає публічну підтримку агресивного московинського світу.

 

Польські, румунські, угорські, словацькі шовіністи – це особи, які сповідують ідеологію фізичної ліквідації українського суспільства і держави.

 

Принцип Кремля: «російська держава там, де вживається російська мова»

 

Тут варто пригадати, як у різні часи здійснювалося маніпулювання Кремлем свідомістю власних громадян та іноземних держав стосовно механізмів окупації України. Так, військовий союз між Українською державою та Московією у 1648 р. прийнято було трактувати як надання допомоги у випадку збройного нападу на одну із країн. Окупація Криму в 2014 р. була названа «вассаєдінєніє». Чотири московинсько-українські війни в 1917-1921 рр. та сучасної війни з окупацією Донбасу дістали назву «гражданскай вайни на Украінє».

 

Господнє попередження українцям про потребу єднання при звільненні України від московинів:

 

 1. Тотальне фізичне знищення українців за весь період знаходження московинських військ та кремлівської влади на території України з 50-х рр. XVII ст. по цей час.
 2. Скоєння потрійного державного терору у формі геноциду, етноциду, лінгвоциду у 30-40 рр. ХХ ст.
 3. Фізична ліквідація сотень тисяч українців, які боролися проти чергової окупації України з 1939 по 1954 рр.
 4. Знищення української інтелігенції у 60-х рр. ХХ століття.
 5. Спалювання та вивіз за межі України ключового культурного, історичного і археологічного фонду.
 6. Захоплення у XVII ст. всіх без виключення культових споруд Української православної церкви, яка підпорядковувалася Вселенському патріарху в Константинополі. Метою захоплення було «васаєдінєніє» з Московським патріархатом, який виник за кілька століть після утворення Київської церкви.
 7. Фізичне знищення культових споруд у духовній і культурній сфері як символів українства та християнства.
 8. Реалізація кремлівськими проектантами Чорнобильської трагедії, як однієї з найбільших техногенних катастроф у світі.

 

Місія українців

 

Наша місія – це розбудова сильної сучасної держави. Зокрема вона включає проведення новітньої модернізації країни, здобуття реального статусу першочергового союзника США, негайний вступ до НАТО і очищення власної території від московинсько-терористичної присутності (за аналогом Великої Британії чи Ізраїлю).

 

При цьому стратегічний задум Кремля полягає в тому, щоб на основі технологій інформаційної, гуманітарної, духовної та кібервійни постійно мотивувати московинів власної держави та тих, які проживають в Україні, Білорусії, Казахстані та решті постсовєтського простору для максимального генерування хаосу в Україні. Ця мета досягається шляхом пропаганди «московинського світу» задля окупації України. Ознаками генерування хаосу є ініціювання московиснької, як другої державної мови, дострокових виборів, федералізація, блокування вступу в НАТО та євроінтеграції.

 

Метою Кремля є повторення сюжету 2007 р., коли після трирічної дескридитації всього українського з боку Кремля та олігархату стала можлива реалізація спецоперації ФСБ по приведенню до влади як очільника уряду України ставленика Кремля В. Януковича та успішне його висування на посаду Президента України.

 

Дії Кремля

 

Передусім, стратегічні дії Кремля реалізовуються шляхом залучення абсолютної більшості власного населення та проживаючих московинів в Україні, Білорусі та Казахстані, шовіністів різних мастей для генерування хаосу на всіх рівнях суспільного життя в Україні. Проявами цього є щоденні вбивства українців на Донбасі, викрадання українців в окупованому Криму та Донбасі, демонтаж московинами і польськими шовіністами пам’ятників українським борцям за волю України, кремлівського ультиматуму щодо не вступу України до НАТО та згортання євроінтеграції тощо.

 

Вірогідні терміни дій Кремля – десятиліття фізичної ліквідації українства та державництва.

 

Розрахунок Кремля:

 

 1. Традиційне боягузтво США, Німеччини, Франції, Італії під приводом пріоритетного захисту власної безпеки та чергове замовчування масових військових злочинів Кремля проти України, як це мало місце у 30 рр. ХХ ст;
 2. Нагнітання хаосу на окупованих українських територіях для переконання США і ЄС щодо введення окупаційних підрозділів ОДКБ;
 3. Московинів в Україні, які чітко структуровані:
 • весь без виключення олігархат;
 • всі багаті бізнесмени, які заробили статки на торгівлі з постсовєтськими країнами;
 • релігійні діячі, які свідомо ігнорують використання української мови під час здійснення літургій, поширюють вірус «миру» на умовах окупанта;
 • всі без винятку державні, приватні та громадянські організації РФ, які працюють в Україні;
 • окуповані Кремлем мізки та душі московинів, які є власниками паспортів громадян України;
 • політичні проекти Кремля і олігархату, які по суті духу і формі є московинськими – «ОПЗЖ» та по духу і суті «Батьківщина», «За майбутнє» та ін.

 

Ключовим напрямом хаотизації України є внесення всіма без винятку інструментами розколу серед українців у всіх сферах і на всіх рівнях.

 

Блокуючі чинники вступу України до НАТО та проведення модернізації країни:

 

 1. Масове засилля у державних та комунальних закладах осіб з наднизьким рівнем розуміння сутності української державності, словесним псевдопатріотизмом з повним ігноруванням в публічному просторі будь-яких символів української державності.
 2. Витискування української мови із гуманітарного простору шляхом примусового нав’язування російської через центральні та регіональні ЗМІ.
 3. Відсутність законодавчого нормування відповідальності за дії щодо розколу українського суспільства і ослаблення української державності. 
 4. Засміченість на 50-60% регуляторного поля України, що стримує розвиток суспільно-економічного життя.
 5. Спроможність жертв інформаційної і гуманітарної війни Кремля, насамперед із числа московинів, лише за 17 років, у випадку негайного припинення впливу кремлівської пропаганди, усвідомити, що вони стали жертвами інформаційної війни. Аналогічний синдром подолали німці за 17 років після повалення нацизму.

 

Дії Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України:

 

 1. Термінове впровадження електронного врядування на всіх рівнях і скорочення на цій основі на 60-70% обслуговуючого персоналу. Запрошення на посади в державні та комунальні заклади молодих українських державників віком до 35 років.
 2. Термінове законодавче врегулювання діяльності антикорупційного суду.
 3. Введення 60-річного вікового цензу на зайняття керівних посад у всіх державних і комунальних закладах. Насамперед це стосується освіти, науки, культури, медицини.
 4. Прийняття законів України «Про засади забезпечення єдності українців у розбудові сильної української держави» та «Про захист духовного і державного простору України» в яких передбачити дієві правові механізми, особливо фінансові, по унеможливленню антидержавних та антиукраїнських дій. Передбачити законодавчу заборону дострокових виборів в умовах війни.
 5. З метою збереження високого духу українського народу в боротьбі проти окупантів і шовіністів відновити зруйновані за кордоном пам’ятники борцям за волю України шляхом створення Українського державного пантеону в кожному регіоні України.
 6. Реалізувати гуманітарні проекти на центральному і регіональному рівнях по отриманню московинами як України, так і за кордоном якісної інформації про сутність технологій Кремля з втягування їх у терористичну та іншу військову і злочинну діяльність.
 7. Кабінету Міністрів України скасувати «сміттєві» регуляторні акти, які блокують модернізацію країни.