Obuvbrand (ФОП Гусєва Катерина Олександрівна) залишить вас без грошей і взуття

Поділитися:

Клієнти Інтернет-магазину «Obuvbrand – стильне жіноче взуття» не підозрюють, що за численними схвальними відгуками ховається банальне «кидалово» покупців і небажання виконувати замовлення. Негативні відгуки на своїй сторінці продавець видаляє. Це треба виправити.

 


 

Оце я напромила!

 

Купувати взуття в Інтернеті – не найкраща ідея. За весь час я лише одного разу купувала там недорогі кросівки, які не шкода буде «вбити» біганиною з металодетектором по лісах і полях.

 

Зі взуттям і одягом у Києві споконвічно так повелося, що у центральних районах і велелюдних місцях продається переважно непотріб і різне текстильне сміття. Задля того, щоб знайти стильні та красиві речі, треба їхати на околицю столиці, на «Даринок». Та коли зовсім обмаль часу, коли втомлюєшся так, що у вихідні не хочеться нікуди їхати, особливо у мороз і сніг, то мимоволі згадуєш про маркетплейси, адже вони взагалі були придумані для того, щоб полегшувати наше життя і покупки, а не навпаки.

 

На Prom я одразу знайшла те, що шукала – білі чоботи на підборах з натуральної шкіри від виробника Obuvbrand.

 

Obuvbrand білі чоботи на підборах

Товар був позначений як такий, що є у наявності

 

За інформацією, вказаною в описі товару, таке взуття шиють у Харкові. Я вирішила підтримати вітчизняного виробника. Без вагань зробила замовлення і провела оплату.

 

Obuvbrand замовлення

Замовлення оплачене, але не виконується понад три тижні

 

Тим більше, Obuvbrand більше двох років на ринку, належить до топ-продавців, має 94% вдалих продажів і величезну кількість позитивних відгуків клієнтів.

 

Топ-продавець

За таких показників ніщо не викликало сумнівів у доброчесності продавця

 

Замовлення я робила 27.12.2023 р. Того ж дня зі мною невдовзі зв’язалися. Дівчина-менеджер повідомила, що, на жаль, саме такої моделі мого розміру немає у наявності, чоботи ще треба відшити. Працівники Obuvbrand уходять на канікули до 09.01.2024 р., але, як вона запевнила, після новорічних свят усе буде зроблено й відправлено мені «Новою поштою».

 

Я погодилася чекати.

 

Так минуло і 9 січня, і ще один тиждень. Всі ми знаємо, що Харків постійно перебуває під атаками ворожої балістики та інших засобів ураження. Звісно, я переживала.

 

Катерина «чекає на підошву»

 

18-го числа я вирішила сама зв’язатися з продавцем за допомогою чату на Prom. Спочатку я поцікавилася, чи все з ними гаразд і нагадала про своє замовлення, бо минув майже місяць і скоро закінчується зима.

 

На це отримала відповідь, що чоботи досі не відшили. Підошва для них дуже «ходова», її замовили, але досі не отримали. Скільки ще чекати – невідомо.

 

Чат з продавцем

ТребО чекати

 

Чому продавець не вважає за потрібне поінформувати замовника про затримку? Мабуть, вона настільки впевнена у своїй «крутості» і в тому, що від клієнтів відбою не буде. За цей час можна було б знайти в Інтернеті аналогічні білі чоботи й відправити покупцеві, й на цьому проблему було б вирішено.

 

Мені запропонували виготовити чоботи на іншій підошві, яка мало чим відрізняється, висота підбору така само. Я знову погодилася зачекати, бо мені вже стало цікаво.

 

Що стосується виробника, то назва Obuvbrand застосовується винятково як найменування веб-сторінки продавця. Суб’єкта підприємницької діяльності з такою назвою не існує. Зате за вказаною на сайті адресою Obuvbrand – м. Харків, вул. Академіка Павлова, 165-Б (там розташований один з найбільших у нашій країні ринків – «Барабашово») зареєстрована ФОП «Гусєва Катерина Олександрівна». Саме вона вказана контактною особою у розділі «Контакти» на сайті Obuvbrand.

 

Не виключено, що за допомогою штучної плутанини з назвами горе-підприємниця Гусєва намагається уникати відповідальності за обман покупців і замовників.

 

Далі буде…

 

Хіба я хочу так багато? Всього лише біленькі зимові чоботи за вельми скромною ціною. Зрештою, у мене не так багато взуття. За той час, поки я чекала замовлення, інші мої повсякденні бежеві чоботи трохи розклеїлися і стали протікати. Поки я віддала їх на ремонт, то змушена були ходити на роботу в чорних берцях, і в такому неелегантному взутті відвідувати органи державної влади. Почувалася я при цьому, м’яко кажучи, кепсько, що негативно впливало на мою працездатність, позбавляло енергії та наснаги. Вірогідно, ця обставина може знадобитися у майбутньому для стягнення моральної шкоди з продавця, адже я, крім втрати грошей, дістала й моральних страждань.

 

Я оплачувала замовлення за допомогою функції Пром-оплата. Тобто гроші надійдуть продавцеві лише після того, коли я отримаю товар. Якщо зараз скасувати замовлення, гроші буде повернуто мені протягом трьох робочих днів.

 

Сьогодні ті білі чоботи, що я замовляла на Obuvbrand (мого розміру) у продавця позначені як такі, що є у наявності. Тільки продавець на повідомлення більше не відповідає.

 

На продавця я сьогодні (20.01.2024 р.) також подала скаргу, долучила до неї квитанцію про оплату замовлення. Станом на час опублікування цієї статті відповіді від адміністрації маркетплейсу Prom я наразі не отримала.

 

Спеціально для Катерини Гусєвої: на вашому ФОП давно була податкова перевірка? Просто так спитала.