Серія робіт «Faces of war» Тамари Качаленко присвячена пам’яті жертв катастрофи на Каховській ГЕС

Поділитися:

Нова серія графічних робіт «Faces of war» (Обличчя війни) художниці з міста-героя Херсона Тамари Качаленко (Vita Black) присвячена пам’яті жертв катастрофи на Каховській ГЕС і цивільним людям, які постраждали внаслідок російської агресії проти України.

 


 

День 6 червня 2023 року назавжди залишиться однією з трагічних сторінок в історії України. Ми ніколи не забудемо цю чорну дату!

 

Немає таких слів, якими можна було передати той біль і жах, який опанував людей рік тому. Але кожна лінія, кожен контур у роботах Тамари Качаленко вражають своєю влучністю та емоційним зарядом, допомагаючи нам відчути глибину трагедії, щоб закарбувати в серцях пам’ять про тих, хто стали жертвами війни.

 

Faces of war

Тамара Качаленко презентує свої картини із серії «Faces of war»

 

Штрих кулькової ручки у серії графічних робіт «Faces of war» («Обличчя війни») здатний донести ці емоції, засвідчуючи не лише жорстокість ворога, а й силу духу та волю до життя тих, хто залишається живим серед руїн та болю.

 

 

Дай Боже, щоб війна закінчилась, і знову мирне небо було над Україною!

 

Редакція бюлетеня «ГОВОРИ!» висловлює глибоку вдячність Тамарі Качаленко, котра щиро ділиться з нами своїми роботами. Її вміння творити під гуркіт обстрілів та завивання сирени повітряних тривог здатні повертати надію навіть тим, хто впадає у відчай, а сила духу і непохитна віра у нашу перемогу є гідним взірцем для наслідування.

 

Бажаємо талановитій мисткині нових звершень і ще більшого визнання за її важливу роботу у відтворенні та увічненні пам’яті про події, які не повинні бути забуті.