Виставка Валентини Плавун «Жінки. Квіти та діти»

Поділитися:

У Шостому апеляційному адміністративному суді проходить виставка живопису «Жінки. Квіти та діти» талановитої української художниці Валентини Плавун.

 


 

Чарівна жінка, мати трьох дітей Валентина Олександрівна Плавун відома не тільки як художник-живописець – понад 30 років вона співпрацює з українськими театрами і створює костюми для вистав. Складно порахувати, скільки всього костюмів за ці роки створила майстриня, бо їх дуже багато, а одних лише театральних вистав було більше 70.

 

Жінки. Квіти та діти

 

Валентина Плавун є автором костюмів для таких аншлагових вистав, як «Різдвяні марення» (Надія Птушкіна), «Насмішкувате моє щастя», «Вітер шумить у тополях», «Янголятко, або Сексуальні неврози наших батьків» (Лукас Берфус), «Всі ми родом з дитинства» (Юрій Яковлєв), «Скамейка» (Олександр Гельман), «Актрисі завжди вісімнадцять» (Джон Марелл, постановник Давид Бабаєв).

 

Свій творчий шлях пані Валентина розпочала з юності, коли обрала професію художника. Спочатку було навчання в Республіканській художній середній школі ім. Т.Г. Шевченка, потім вона вступила на факультет живопису Київського художнього інституту, а після здобуття вищої освіти продовжила вдосконалювати свої знання в театрально-декоративному відділенні майстерні Данила Лідера.

 

З 1991 року Валентина Плавун працює в театрі ім. Лесі Українки. Вона також є членом Національної спілки художників України та Національної спілки театральних діячів України.

 

Картини, що представлені на виставці «Жінки. Квіти та Діти», заворожують з першого погляду. В них відчувається душа автора – натхненний, позитивний настрій, з яким створювалися ці шедеври. Інші роботи Валентини Плавун експонуються в українських музеях, у приватних колекціях у нашій країні, в Австрії та ФРН.

 

Приємно, що в адміністративному суді відвідувачі можуть з користю провести час перед судовим засіданням і ознайомитися із творчістю художниці, чиї роботи проникнуті любов’ю до життя і всього прекрасного, що в ньому є.

 

Виставка робіт Валентини Плавун «Жінки. Квіти та діти» розміщена в холі актової зали на другому поверсі. Її графік роботи співпадає з графіком роботи суду. З понеділка до п’ятниці виставка працює з 9:00 год. і до 18:00 год. (у п’ятницю – до 16:45 год.)